Jump to content

f

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

f

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kui reaalne on see, et alustades 40 kilose kangiga, on kahe nädala möödudes algusest samade korduste ja seeriatega samad tulemused 60'se kangiga, kui alguses oli 40'ga.
  2. Iga teisip & neljap viimane söök enne kella 6'st saali õhtul kella 12-1 paiku.
  3. Treeningkava tõlget palun.

    Üks küsimus on siiski veel jõus... Numbrid harjutuste taga on see, mitu korda neid teha tuleks? Kui jah, siis millest lähtudes ma raskused sätin?
  4. Vabandust, et end veidi ebaselgelt väljendasin... Ühesõnaga, ma otsin siis jah sedasorti dieeti, st kuidas, millest ning millal ma toituma peaksin? Plaanis idee poolest järgmiseks (st aasta 2010) suveks rasva % võimalikult väikseks ajada ning mingil määral vormikad, kuid väikesed lihased saavutada. St, plaanis on end vormi ajada, kuid idee sellest, et toitumiskava eest ligi 1000 krooni välja käia paistab kuidagi totrana. Ehk on võimalik ka internetist miskit leida ilma, et mingeid summasi kulutama peaksin.
  5. Oleksin äärmiselt tänulik, kui keegi mind taoliste juurde juhatada oskaks...
  6. Põhimõtteliselt, sai siis säärane kava leitud, aga harjutuste tähendusest ma hästi aru ei saa.. Oleks ehk keegi kogenum nii kena ja tõlgiks need harjutused eesti keelde? Monday - Chest 3 - 25 push ups 3 - nautilus press 45,55,65 3 - nautilus incline press 55,65,70 3 - pec deck machine 40,45,50 Tuesday - Back 3 - 5 pull ups 3 - seated rows 75,80,85 3 - lat pull downs 85,90,95 3 - t bar rows 50,55,60 Wednesday - Shoulders 3 - Arnold press 35,35,35 3 - laterals 15,15,15 3 - front raises 10,10,10 Thursday - Biceps & Triceps 3 - nautilus curl machine 20,25,30 3 - ez curls cable 30,35,40 3 - hammer curls 15,20,25 3 - push downs 50,55,60 Friday Treadmill 45 minutes 65-75% MHR Ning siis veel see, et... numbrid harjutuste taga on raskused, jah?
  7. Täiesti võimalik, aga minu teadmiste puhul aktiivselt trennis käies võib tulemus tahetust äärmiselt palju erineda, seega oleks justnimelt konkreetseid juhiseid (st kava ja toitumiskava) tarvis... Aitäh selle artikli eest . Hm, hea küll, aga kuidas on raskustega? Mille järgi peaksin endale raskused määrama?
  8. Niisiis, olen 18, kasvu ca 182cm, kaal 73. Hetke seisuga siis mõned kuud jõusaalis käidud, kuid ilma mingi konkreetse kavata & kuna soovitati siiski see endale leida, otsustasin siinsete inimeste poole pöörduda. Põhimõtteliselt jõudsin nende kavadeni mis siin kodulehel leidub, kuid ei julge pimesi nendega tegelema hakata, kuna ei ole kindel mis tulemusi need anda võivad. Lõplikuks eesmärgiks ei ole end võimalikult suureks-laiaks treenida. Tahaks nagu saledaks jääda, kuid selle kõrvalt lihased võimalikult nähtavaks treenida. Perfektne näide sellest mille poole rühin on nt. Cam Gigandet. Mõistan loomulikult, et selleni ma tõenäoliselt ei küündi. Igal juhul, kust saada täiendavat nõu toitumise kohta, kust peaksin endale kavasi otsima, kui tihti oleks vähemalt soovitatav jõusaali külastada, kuidas harjutusi teha (st, suuremad raskused ja vähem või väiksemad raskused ning rohkem)...? Vabandan rumalavõitu küsimuste pärast, kuid ei osanud nendega kuskile mujale pöörduda. Tänan arusaava suhtumise eest .
×