Jump to content

6un

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

6un

  • Tase
    Algaja
  1. Ei oska valida Fitness.ee netipoest millise toote peaks muretsema :/
  2. Proteiin kossutrennis?

    Tänud kuid kas 'munade' all mõtled sa et peaksin hakkama toorest muna sööma?
  3. Käin siis kossutrennis ja tahaks endal lihasmassi suurendada ja rasva põletada.. keegi oskab rääkida et mida selleks sisse sööma peab (proteiin, kreatiin)? Ma 15a.
  4. Paluks abi natu ;))

    Et tahaks siis suurendada "kolmnurka" (selja-,õlalihas vms) .. sorri et ei oska rohkem kirjeldada - http://wrathofnino.files.wordpress.com/2009/07/back1.jpg - Latissimus Dorsi (Lats)
  5. Võite lisada siia ka videosi sest soov oleks puusi kiiresti kitsamaks saada Praegu on siis ümbermõõt 71,5 CM Vanust 15
  6. Okei, tänud kõigile vastanutele
  7. Kuidas treenida koduste vahenditega rinnalihaseid?
  8. Rinnalihased

    aga mis tegema pean siis?
  9. Rinnalihased

    Parempoolne rinnalihas on suurem kui vasakpoolne. Et siis mida tegema peaks? (Olen 14 ) Käin peale tunde koolis jõusaalis 2 korda nädalas niiet soovitage midagi.
  10. Kõhulihased

    Seega.. pean jooksmas käima rohkem? Mul on korvpalli trenn 3 korda nädalas ja suht #1 trenn... Ei kurda..
  11. Kõhulihased

    Kes oskab öelda kuidas treenida kahte alumist kõhulihast. Kaks ülemist on mul sheffid aga alumised hakkavad oma kuju kaotama . Mitte et ma pekine oleks aga lihtsalt ...
  12. kõhtu trimmi!

    Kõige parem trenn nn ÕLLEKÕHUST või pekikihist kõhul lahti saamine on jooksmine. Jookse iga päev umbes 5km. Kui sa ei jõua nii pikka vahemaad joosta, siis proovi 1km ja 1.5km pikkuste radadega. See aitab 100%
×