Jump to content

andre64444

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

andre64444

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 21.04.1992
  1. PUZZLE mängud

    Tekkis selline küsimus, et millal puzzle mängu võitjad välja kuulutatakse?? Mis aja tagant ja nii??
  2. Jõu suurenemine

    Kas ma saan aru, et kui tahan jõudu juurde saama ei tohi kaalus alla võtta vaid hoopiski vastupidi?? ise hoian hetkel kehakaalju ja se on 69,7-70,9 kõigub seal vahepeal aga siiski suht sama kaal koguaeg. Ja tõesti on tunne, et riti jõudu juurde ei tule aga kas ma peaksin siis kaalus juurde võtma , et siis tuleb jõudu kamh juurde?? Samas on muiugi õige , sest siis tuleb ka massi ju juurde aga tahaks mõne targema arvamust veel kuulda??
  3. Mis reeglid siin kehtivad?

    see on jamh MMA ehk siis vabavõitlus kus on peamiselt kõik lubatud , eestis isegi on trenni ja paarist matsist olen kamh kuulnud üks nüüd alles lähiajal on tulemus kuhu on kõigil võimalik minna (kui keegi huvitatud andeke teada võin üles selle otsida ja teada anda).MMa on nagu free fight ja cage fight . Põhimõtteliselt on see kõige lähedasem võitluskunst päris võitlusele kuna õpidakese lähivõitlust,maasvõitlus ja püstivõitlust.Mida see endas siis kujutab: poksi löögiarsenal, Crazy monkey kaitsemeetod, põlved ja küünarnukid efektiivsemad ja lihtsamad jalalöögid kontroll/löömine/mahaviimised – kreeka-rooma ja vabamaadlus kohandatud lähivõitluseks Kes veel lisainfot sellekohta tahab andke teada ma kül proff ei ole selles osas aga tean siiski nii mõndagi
  4. Rööbaspuudel surumine

    Mina tegin niimodi, et riputasin tõstevööga omale hantli külge ja siis harjutuse sooritamisel lasin ennas niialla kui võimalik ja siis üles käed sirgu.Aga ma ei kallutanud ei ette ega taha poole otseselt vaid nende vahepealses asendis surusin.Tegin 10x seerjas ja 3 seerjat ja kui raskus kamh on siis võtab väga hästi nii triibsepsi kui ka rinnalihased läbi
  5. noorte rammumeeste raskused?

    Tervist , lugedes siin neid noorterammumeeste raskusi siis on natuke jama, et need on ikkagi natuke suureks minuarvates ajatud.Kuna ise olen alles 15 aga rinnalt läheb juba 100kg küki trenn teen 120kg rekordit pole proovinud ja jõutõmmet 140kg (seda kõike ilma varustusetta).Olen ka osalenud igasugu küla rammumeestel ja seal meestele ära teinud ja tahaks kamh eesti noorte rammumehele tulla või minna aga ei ole nagu julgemist, sest raskused on nagu natuke suureks aetud ja võiks olla ka veel vanuseklass väiksemaid.arvan, et 20,21 ,22,23 need on juba täis mehed ju kes on juba aastaid aastaid trenni teinud. Aga okey mis ma siin ikka nurisen nii väga ju siis paari aasta pärast lähen proovin järgi!!
×