Jump to content

OMG_WTF

Kasutajad
  • Sisu loend

    41
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

OMG_WTF

  • Tase
    Algaja
  1. Magnetvöö

    Ok, sain juba. Ülemistes.
  2. Magnetvöö

    Jep, seda ma otsisingi. Kuid ei suutnud nime meenutada. Oleks nüüd tore teada, kas kellelgi on kogemusi olnud sellega ? kas keegi teab, kas neid apteegis ka müüakse kuskil ?
  3. Magnetvöö

    Kas keegi oskab öelda, kust saaks osta magnetvööd, mis on mõeldud alaseljale ja kas nendest on abi kah ??? Tnx!
  4. Salastatud info

    Joker mõtles pigem seda, kui seeria lõpetad siis paned raskused tagasi. Kui alustad uut seeriat siis paned uuesti peale. Mitte seda, et laod 1000 kg peale ja siis lased sealt varvast. Joker, kui keegi pani kitse, siis lase talle ketas järgminel korral varbale
  5. Musklis Naised

    Kulla rahvas, vaadakem nüüd tõele näkku ja öelge. Mitut musklis naist te Eestis teate. Mina tean vaid üht Inna Uit(oli). See, et rasv on lihalt eemaldatud ja lihast mõni cm rohkem ei tee neid küll nüüd musklites naisteks. Või kui keegi teab veel mõnda, ehk siis nimetaks mõne ????
  6. Minu toitumiskava

    Kas sa mõtled metsanotsut we Ses muidu tean, et süüakse hakkliha munaga ehk siis toorelt, mingi tattar või tartar. Midagi sellist oli. Niiet salmonellat pole veel saanud. Ise sõin ka kunagi, kuid siis rahvas hirmuta ära, et äkki ikkagi
  7. Minu toitumiskava

    Kas toores sealihast mingi jama või saada. Kuda selle toore toiduga üldiselt on ????
  8. Rasv,vesi

    Ma ei tahaks väga uskuda, et Fred Antson oleks nii loll, et keeraks oma tervist nässu nii madalal rasva % olles.
  9. Rasv,vesi

    Kui põhienergia tuleb toidus rasvadest, siis kas on kehal vaja ka seda talletada. Minu teada saab inimene 80 % kehasoojusest toidust. Olen ka isiklikult olnud suure päästerõngaga. Kuid talvel ikka hommikul tühja kõhuga toast väljudes on ikkagi suht jahe olla. Kuid hetkel pole muidugi enam mingit rõngast ja pole talvel ka mingit probleemi olnud, et oleks kehal külmem. Rasv võib tõesti hoida sooja kauem, kui organism on energia puuduses. Kuid kas siis madal % on ikka ohtlik organismile, kui põhienergia toidus tuleb rasvast ??????
  10. Rasv,vesi

    Selge, kuid ootan täpsemaid vastuseid siiski
  11. Rasv,vesi

    Selline probleem siis. Üldiselt peetakse madalat rasva% organismile ohtlikuks. Kuidas seda siis võtta. Kui nüüd vaadata nt. Fred Antsonit, kes on 24/7 365p võistlusvormis ????? Teiseks, millest te aru saate, kui keha hoiab vett kinni ????
  12. Oliiviõli

    Oooooot, et siis mis mõttes ära kuula. Ma arvan, et ma võin kommidega ka kaalu langetada, siis et nagu oleks see mõistlik we. Kuna kaal langeb siis on kõik ok we
  13. Saiasöödikud võivad unustada kulturismi

    Olgem ausad, leib tõmbab ikka suu kuivaks küll ja jääb hammaste külge nagu naksti Ja Anelka siin kirjutas ka kunagi leiva kahjulikkusest, kui ma eksi ??? Ja need teraviljatooted on vaps üks suur grap, mul kisuvad p......................a odavalt lahti, kui ma neid 3 x päevas kasutan
  14. Anonüümsetele pelmohoolikutele

    Proovitud, ei meeldinud
  15. Mis sellel Kalmuse vormil siis hetkel viga ka on ??? Viskas hantlid ................ ja hakkas kudumisega tegelema we
×