Jump to content

Effective

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Effective

  • Tase
    Vaatleja
  1. Muay Thai

    Tervist, oleksin huvitatud kus saaks koolipoiss(16.a) käia muay thai trennis, samas asukoht on oluline(kool vanalinnas ning elan kakumäel, et kuskile sinna vahepeale või lähedusse) ning hea oleks kui oleks kohe peale kooli(4-5 paiku). Kui keegi teab mõnda sellist kohta, siis ootan väga infot. Aitäh!
  2. kõhtu trimmi!

    ütleks et 80-85% toitumine10% trenn 5-10% geneetika.
  3. Shake mustikatega

    Ma lihtsalt pean kommenteerima 1. Ülimalt lahe mikser. 2. tegin ka sarnast( küll piima ja dieetjogurtiga...) imehea oli
  4. Kergejõustik + kaal

    Mitte, et ma mingi ekspert oleks, kuid minu arvates peaksid sa piirama oma toitude kalorsust(olin ise suvel 88kg pikkusega 174cm ning siis sai villand, nüüd siis 64-65 vahel, kuid working on the fat to get the abs). Olen uurinud palju selle kohta kuna jah, väga suured probleemid olid. Esiteks sa peaksid sööma päevas ca 2000 kalorit ning proovima minna vähem rasvastele toodetele üle. Näiteks piima asendasin endal rasvatu piimaga, juustu rukkileivale nüüd 5% rasvasisaldusega, kodujuust(superb food!) rasvatu(100g kohta 79 kcal 18g valku 2g süsivesikut ja 0.0xg rasva) minu arvates peaksid sa sööma päevas valku umbes nii palju nagu sa sööd. rasvu peaks ka siiski tarbima, sel juhul siis taimseid nn. häid rasvu, näiteks Extra Virgin Olive Oil(mul tõesti pole tõlkimistuju hetkel), pähklid, avokaado jne jne. Samuti proovi asendada makaron või kartul ja muu kraam salatiga või muude vegetatiivsete asjadega. tean väga hästi, et ei saa päevas süüa 5-6 einet, nii et 4 eine põhjal( hommikul, koolis, enne trenni, peale trenni) Hommikuks sobib minu arvates perfektselt kaerahelbepuder(super fiibriallikas ehk kõtu ei lähe tühjaks) Ma söön seda putru koos mingisuguse Valio dieetjogurtiga(marja oma ainult on) mis on 100g kohta 39kcal ja maitseb hea. Kõrvale võid võtta klaasi piima, paar viilu juustu v mõned ampsud kodujuustu. Koolis(mina isiklikult teen kooli toidu iga hommik kaasa, kuid ei usu, et igaüks viitsib 5:40 ärgata, jah elan kaugel) Kooli teen tavaliselt võileiba(tegelt küll võita.) Võtan 2-3 Rukkipala, 2 viilu kalkuni/kana/veisesinki mingit 5% ''Polar?'' juustu 1-2 viilu salatilehte, tomatit, kurki, paprikat, sibulat, sidrunipipart, bruchetta maitseainet või midaiganes meil kodus leidub(sarnaseid tooted ehk tervislikke)vahetevahel võtan kodujuustu kah kooli(380g = hea kõhutäis ning palju valku, kui suubun koolist söömata trenni) Peale kooli, enne trenni. Kahjuks endal ei ole tihti aega siis süüa, nii et söön tavaliselt 1 leiva või kui koolis salatit üle jääb siis seda(tavaliselt teen liialt) Peale trenni( see peaks olema mitte liiga hilja 6-8 paiku, olenevalt päevast) söön siis natuke proteiinset toitu, natuke oliivõli (proteiinne toit on tavaliselt kodujuust v muu selline) ja kõhutäiteks siis näiteks suppi(ema teeb väga head peedi-kapsa-ingveri-chilli-sibula-küüslaugu-seene suppi, tean, et võib tunduda paha mõnele, kuid mulle maitseb väga). Samuti võtan igal hommikul 1 teelusikatäie kalamaksaõli(Mul on mingi ''Mölleri kalamaksaõli'' maksis kas 86 krooni v 186, kuid piisab peaaegu, et 2 kuuks) Joogiks siis vean kooli kaasa vett või kui on viitsimist teha, siis rohelist teed.(hea fatburn) Kodus joon hommikuti mõned lonksud rasvatut piima, peale trenni siis samuti klaasi ringis(jõuan alles õhtuti koju.) EDIT:Seda ka, et ma kalorsust ei oska tõesti öelda, kuid üritan eined jätte alla 400kcal vb isegi 300kcal, valku proovin päeva lõpuks natuke üle 130-140g saada P.S. võtan vahel enne trenni ka l-carnitine tablette, ma ei tea kas see on taunitav minu vanuses(16) kuid see tõmbab higi lahti ja väidetavalt peki põlema. Ma arvan, et teil on palju vastuväited, need on väga teretulnud, kuid sõimu ma ei sooviks, aitäh! Jutt tuli pikem kui arvasin ning see on KÕIGEST MINU ARVAMUS JA SOOVITUS, RÕHUTAN, EI OLE SEL ALAL EKSPERT!!! Alguses ma olin nn. liiga tervislik ja lihasmass sai kõvasti kannatada, ära sama viga tee!
  5. Kava!!

    Ka mul oleks soov saada teie kava. Trenni teen jõusaalis 3-4x nädalas ning kodus iga päev. Olen 16 aastane Pikkus 174 cm Kaal 78kg(üritan praegu pekist vabaneda ja lihast kasvatada, raske ta on vist aga elab üle) e-mail on martinallmere@gmail.com Tänan teid abi eest!
×