Jump to content

Kristis

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kristis

  • Tase
    Vaatleja
  1. Abi tüdrukule

    Alan B'Stard - kuidas see dieet siis mu keha muudaks?
  2. Abi tüdrukule

    Tere! Olen 16 aastane tüdruk ja ma vajan teie abi. Nimelt põdesin just hiljuti anoreksia nimelist haigust. Nüüd oleks mul vaja veel juurde võtta 4-5 kilo, et hakkaks menstruatsioon ja tervis oleks ok. Niisiis olen kuulnud, et lihasmassi kasvatamisega tuleb ka kaalu juurde, seega tahaksingi seda kaalu lihaste mitte rasva arvelt. Sooviksin teie abi et kui palju , mida ja kuna peaksin siis sööma. Mul on kodus ka liigutaja käisraamat ja sealt lugesin, et peaksin sööma 3000 kcal päevas ja tegema jõusaali trenni ning vahest ka jooskma. Aga kuna teie olete spetsialistid sel alal, siis äkki saaksite mulle mingisuguse kava näidise koosatada, kuidas peaksin treenima ja kuidas ning mida sööma. Ma annan ka igaksjuhuks oma parameetrid, et teada teie arvamust, et kas olen alakaalus teie arust või mitte. Olen 171 cm pikk ja kaalun hetkel 50,5. Aga selleks et juurde võtta, tahaksin välja näha ilus ja vormis, sest eelmisel aastal kui suutsin 55 täis saada olin enda jaoks tülgastav ja asi läks jälle üle näljutamiseks. Paluks väga teie abi. Tean et see on vb võõras teema teile, et tegeleda tüdrukuga, aga kui oskate aidata, siis oleksin väga väga tänulik. Veel hakkan esmaspäevast tegelema kergejõustikuga, et siis kui oleks 5 kergejõustikutrenni nädalas ja 2 jõusaali väga intensiivset treeningut, kas siis tõuseks kehakaal ka lihaste arvelt ainult? Kui ei olen nõus ka ainult jõusaali võtma. Ettetänades, kristi
×