Jump to content

Mizar

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mizar

  • Tase
    Vaatleja
  1. Ühe päeva menüü

    Mis ma siis peaksin muutma? Süsivesikuid vähemaks ja kaloreid juurde???
  2. Ühe päeva menüü

    Ma kaalun 65 kg !
  3. Arvutasin oma eilse päeva toidu kalorite, valkude, süsivesikute jm hulka! Fitness.ee kaloriarvuti 22.07.2008 ---------------------------------------------------------------------- Kaloreid kokku: 1329.3 Kcal Valku kokku: 77.9 g. Süsivesikuid kokku: 127.9 g. Rasvasvasi kokku: 53.2 g. Kiudaineid kokku: 15 g. Kas selline kalorite jm hulk on piisav, kui tahan kaalust alla võtta? P.S Sellise toitumise juures teen õhtul 2 tundi intensiivset trenni ka saalis!
  4. Tere! Olen 24 aastane naine. Fitnessiga olen tegelenud pool aastat (aasta algul jäi kuu vahele). Trennis käin 3x nädalas ca 2-2,5 tundi korraga. Treeningut alustan soojendusega 20 min rattal või jooksen. Siis hakkan pihta: jalad, kõht, selg, käed. Kõike 4x 20. Kõhulihaseid teen seni kuni jaksan, viimaseni välja. Kuna mulle teeb muret minu liigne söömisehimu (pikkus 171cm, kaal 65 kg) ning natuke ümaram kõht,kui sooviksin, siis tellisin toote S 55, mida siis peaks võtma 2 korda päevas (hommikul tühja kõhu peale ja enne trenni !?). Ja ikka on mul tunne, et teen midagi valesti! Oleksin soovinud mingit treeningplaani ja kontrolli oma kalorite üle, mida sisse söön. Mõnikord tunnen, et äkki pingutan trenniga üle, sest trennist tulen koju ikka vääga läbi ja juba õhtul valutavad kõik kohad. Ja söömisega on ka nii nagu on. Üks päev õgin ikka kõike mis juhtub, siis tulevad süümekad ja üritan istuda dieedil (mis ei tule tavaliselt välja). Ei ole harjunud ennast näljutama ja ei tea ka kuidas oma söömist kontrolli alla saada. Oskate nõu anda??? D.P.
×