Jump to content

Villem666

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Villem666

  • Tase
    Algaja
  1. Süda!

    Vabandan kui väga puusse panen, aga see et Su süda aeglasemalt lööb näitab seda, et Su süda on suuremaks kasvanud, st. seda et tal on vaja vähem tööd teha, sama vere koguse liigutamiseks. Kuskilt lehest lugesin seda, tõsistel sportlastel pidigi süda lööma 30-40 korda minutis puhke ajal. Terv. Villu
  2. mõned probleemid treeninguga.

    Tänud.
  3. mõned probleemid treeninguga.

    Väljendasin valesti natuke...nimelt ma mõtlesin ilma mingite ainete asjadega, aga nagu ma järeldada võin vist siis ilma nendeta suht võimatu see asi. Küsimus tekkis sellest, et venitus armid on nahal, aga need on ammu juba, siis ma ei teadnud jõusaalist veel mitte midagi.Mis võib põhjus olla?
  4. mõned probleemid treeninguga.

    Küsimus: Kas lihas saab liiga kiiresti ja liiga palju kasvada? Ja mis selle põhjustada võib? Ja kuidas vältida?
  5. mõned probleemid treeninguga.

    Unustasin ennist mainida et see kava sealt mis on kulturistilie kohandatud, mitte puhas 5x5.
  6. mõned probleemid treeninguga.

    Aga kas nii sobiks et teen seda mingi 4-5 nädalat ja siis vahetan? Ma ise suhtkoht jõu peal väljas tegelikult. Sellest ka see kava.
  7. mõned probleemid treeninguga.

    Kava siit samast võetud, täpsemalt siis see: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2795 natuke kohandatud, sest masinaid kodus ei ole. Eks see tüüpiline viga ole jah, et kohe rasked treeningud peale, kes see ikka viitsib alustada vaikselt ja targu. Ma ei tea kas see mingi näitaja on, aga nüüd kaks nädalat tehtud seda, kolmas käsil, ning enesetundel viga küll midagi ei ole...aga vist liiga vara ka. Kõhulihaste harjutused olid: Jalgade tõsted 3x15-20 Istesse tõus 3x8-10 crunches kõhupõikilihastele 3x8-10 Jalgade tõsted pingi äärel 3x15-20
  8. mõned probleemid treeninguga.

    Eesmärk ei ole kaalu langetada. Aga miks invaliidiks?
  9. mõned probleemid treeninguga.

    Kuna hiiumaa inimene ja läheduses pole treeneriga jõusaali siis see variant jääb ära, muidu ise tahaks küll. Väga vb on kärdlas olemas selline jõukas aga sinna on mul ka palju minna.
  10. mõned probleemid treeninguga.

    Tere lugupeetud foorumirahvas. Treenin kodus, treeneriga jõusaalis pole kunagi käinud. Trenni tehes tekkisid järgmised küsimused: 1) Mul on pulsikell ja vaatan selle järgi kaloreid, aga proovisin huvi pärast päev läbi peal hoida et saada ligikaudne kolari kulu. Kas saab nii mõõta või ta hakkab valetama? Ja kui palju võiks ültse inimese päevane kalori kulu? 2) Treenimise kohta, enamus trenni on hea teha, aga vahest tuleb õhu puudus, eriti kõhulihaseid tehes, aga näiteks kükkides, joostes on kõik korras, nii et milles võib probleem? Ise arvan et midagi hingamise tehnikaga. 3) Mul kulub jõusaalis kuskil 1 tund ja 45 minutit. Kas see on normaalne või puhkan liiga palju. Aga enda enese tunde järgi küll nagu palju ei puhka. Kuigi puhkepausid mul täpselt paigas ei ole. teen tunde järgi. Andmed. Vanus 20 Kaal 105 Pikkus 182 Suure keha ehitusega. Hetkel treenin täpselt 5x5 kava järgi. Jõusaalis olen aasta tagasi käisin 2 kuud, ja nüüd olen käinud 2 nädalad:D. Ei suitseta ega ei joo. Üks küsimus veel, see ei käi minu kohta. Ema teeb hommikuti trenni, aga üks hommikul lihtsalt ei jaksanud teha, ütles ähkis puhkis:D aga teha ei jaksanud. Ta muidu teeb trenazööri peal trenni. sööb päevas 1000 kalorit. Et milles võiks olla probleem. Proovisin ka otsida, aga tulutult...vb ei oska. Tervitustega Villu
×