Jump to content

Buffy

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Buffy

  • Tase
    Vaatleja
  1. toiduõli

    Mina üritan ka vaikselt oma toitumist korda saada. Väidetavalt on toidus ikka liiga vähe rasva ning olen samuti võtnud nt tl linaseemneõli, see aitab ka hästi kõhukinnisuse vastu. Üldiselt ostan oliiviõli, kui on soodusmüük, aga vaesematel aegadel Eesti rapsiõli.
  2. Kaalust alla

    Selline tüüpiline päevamenüü on selline Hommikusöök: Kohv suhkruasendajaga ja ilma kooreta 1 klaas jogurtit (1.5%) ja fitness helbeid u 1dl LÕUNASÖÖK 1. Kartul, kooreta keedetud 2 tk 2. Kodujuust, 4,0% 100 grammi VAHEPALA 1. Banaan 1 tk Eemalda 2. Greip 1 tk Eemalda ÕHTUSÖÖK 1. Keedetud veiseliha kaalikate ja kartulitega, õliga 1 keskmine portsjon HILISÕHTUNE LISAPALA Tass teed suhkruasendajaga. Tarbin ka magusaisu peletamiseks coca-cola lighti. Üldiselt tarbin lahjemat kraami. Selles menüüs on veidi vähe kaloreid, aga üldiselt üle 1800kcal ei söö
  3. Kaalust alla

    Ma siin nüüd uus külaline. Umbes aasta tagasi sünnitasin kaksikud ja peale sünnitust kaalusin oma 171cm pikkuse juures 90kg. Kuni jaanuarini ei võinud ma meditsiinilistel põhjustel trenni teha, isegi mitte intensiivset kõndimist. Mul ei jäänud muud üle, kui toitumist muuta ja jaanuriks kaalusin 82kg Jaanuaris alustasin ka trenniga, kahjuks laste ja kooli kõrvalt ei jäänud eriti aega, siis vedasin end korra nädalas jõusaali ja seda ka tundide arvelt. (Lapsehoidja aeg on piiratud) Trenni alustan crosstraineril u 20-30min ja siis edasi algajate kava. Hetkeks on kaal 72 ja enam ei lange. Üldiselt olen oma kehaga rahul, reied ja tagumik on kenad, aga kõht on minimaalselt muutunud. Talje on üle 80cm. Kõhulihased on tugevad, aga pekikiht on peal. Kas keegi oskaks midagi soovitada? Viimase kuu on kaal ka seisnud, enam sellise rutiiniga ei lange...
×