Jump to content

BF

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

BF

  • Tase
    Vaatleja
  1. trennis on nii raske

    Vererõhk on korras. Pulssi ei ole ma kunagi jälginud. Kas selleks peaks pulsikella ostma või saab kuidagi muudmoodi ka seda jälgida? Kui olen rühmatreeningus ja kõik teevad ühtmoodi harjutusi, siis kuidas on mul võimalik pulssi madalal hoida? Kas ei peaks seega alustama iseseisvalt nt. rattasõidu või kepikõnni või jooksuga ning sel ajal koormust endale sobivaks kohaldama. Toitumine on nii ja naa. Enamasti vahetult enne trenni söömist ei ole. Lõunal söön ja trenn on õhtul. Näiteks täna käisin hommikuses trennis ja enne seda sõin ühe jogurti ja banaani. Kuid hetkel tõesti on üldine söömine viimasel ajal vähenenud, millest võib tuleneda mõningane nõrkus intensiivsete trennide ajal. Aga sama teema on mul ju kogu aeg olnud....
  2. Lugu selline. Iga kord kui käin võhma nõudvas trennis, on nii meeletult raske. Hinge võtab kinni, nägu läheb tulipunaseks, huuled valgeks, pea uimaseks, aeg-ajalt nagu hakkab isegi tuikama/valutama ning mõtlen, et iga hetk kukun nüüd kokku ja panen pildi taskusse. Nii palav on, et tihti tulevad külmavärinad. Samas kui trenn on läbi, siis taastun enam vähem ruttu. Jah, praeguseks ei ole kaua trenni teinud (aeroobset). Trenn jäi üldse vahele u. 9 kuud, siis hakkasin liigutama (selle aasta aprillis). Nüüdseks olen käinud trennis 2-3 korda nädalas, aga need on olnud pigem mitteaeroobsed jõutrennid (hantlitega). Kuigi varem olen terve elu tegelenud aeroobika ja tantsuga, on sama teema olnud kogu aeg. Kui füüsiline vorm on veidi parem, siis on kergem, aga muidu ikka väga raske. Mida ma teen valesti? Kas on hingamine paigast ära või on lihtsalt võhma vähe ja peaks rohkem harjutama? Eks ta aja möödudes peaks ikka veidi paranema, aga algus on lihtsalt nii raske. Kuidas sellest raske algusega hakkama saada? Mis trenne valida? Või peaks hakkama kiirkõndi tegema või rattaga sõitma (jooksuga sama teema, pärast 5 minutit olen surnud). Hetkel liikumine lisaks trennile peaaegu puudub. Iga päev kõnnin jala u. 30 minutit, aga töö on istuv ja kodus ka peamiselt istuv. Pikkus u. 170, kaal 60. Nõuandeid?
×