Jump to content

britu

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

britu

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 14.11.1985
  1. probleem toitumiskava tellimuse täitmisel

    täpselt sama jama ja mis nüüd saab siis?
  2. New in town

    Planet Sport is the best
  3. saledaks

    aga kas see ei aita siis v?
  4. saledaks

    tähh
  5. saledaks

    jah täitsa teadlikult. arvasin et see kiirendab või aitab kaasa kaalulangusele ega ma mingi proff pole sellepärast abi küsingi
  6. saledaks

    tere ka mul oleks selline küsimus, et kas oleks võimalik ja kuidas 2.5 kuuga 5-6kg alla võtta, nimelt ma tahaks suve lõpu poole reisile minna ja tahaks värisevast kintsust lahti saada . Tahan teada, mis ma valesti võibolla teen või mida ma veel tegema peaks. Toitumine on mul järgmine: hommik (enamasti kell 11-12:00)- üks täisteraleib mille peal on lehtsalat, juustuviil (light) ja kalkunisingi viil, kurk ja tomat + tass kohvi piima ja ühe lusika suhkruga. Lõuna ( kell 16-17:00)- pool taldrikut ( taldriku läbimõõt on umbes 25cm) värsket salatit ehk siis kurki, tomatit, lehtsalatit jne., üks keedukartul või 2 spl täit riisi, hautatud kala või kana. Ühesõnaga lõuna on ajal söön korralikult kõhu täis ja enamasti kõike mis on keedetud või hautatud ja värsket salatit palju. Värske salat pidi seedimist kiirendama Vahest võtan lõunaks midagi magusat ka, tüki školaadi vms et magusaisu vähendada aga ei liialda magusaga! Õhtuks (kella 20:00-21:00)- söön siis ühe puuvilja, tavaliselt õuna või natukene maasikaid Päeva jooksul joon kohvi veel ühe tassi. Lõuna paikku siis. Niih...selle menüüga sai nüüd ühele poole. Point oleks siis peamiselt jalgadest ja tagumikust rasva vähendada. Küsimus on veel selles, et trenni hetkel ei tee kuna ei tea mis oleks kõige tõhusam jalgadele ja tagumikule ? äkki oskate soovitada mingit head trenni, mida ise saaks teha ja kommentaare ka selle kohta, et äkki ma söön valesti vms. Võibolla ma teen üldse kõike siin valesti ega saavuta midagi , paluks siis abi ja ideid teadjate käest Ette tänades
×