Jump to content

LadyFlame

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

LadyFlame

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 08.12.1984
  1. trennis on nii raske

    Minuga oli sarnane lugu. Ma vihkasin aeroobseid trenne, kuigi tegin palju sporti! Paar korda ma isegi minestasin. Sellel põhjusel olen jõusaali austaja. Jooks on mulle alati väga raske olnud, seega kõndisin pooltundi kiire tempoga, sõitsin rattaga jne. Kahe kuu pärast hakkasin natukene tempot tõstma - esialgu 5 minutit jooksu, siis veidi rohkem. Tänaseks saan joosta tervet 25 minutit Üritan nüüd iga hommik joosta ja jõusaalis käies kindlasti kasutan stepperit - 10 minutit kiires tempos on väga raske, aga tulemus on seda väärt Arvan, et probleem võiks olla vales hingamises. Ei oska soovitada kuidas seda õigesti teha, aga see peaks tulema kogemusega. Kiirkõndimine on väga hea, kuid see ei ole piisav aeroobne koormus. Ürita joosta nii palju kui jaksad. Edu !
  2. kõhulihased 2

    Minu ribid on küll õiges kohas. Kõht on minu jaoks mitte ainult naba ümber, vaid piirkond rindade ja puusade vahel. Proovi kõhu sisse tõmmata, ehk küll sa siis oma ribid näed Kolm päeva söömata.....vahel juhtub....ei mõtlegi üldse selle peale kas oled täna söönud või mitte. Ega see mingi dieet pole
  3. kõhulihased 2

    Olen jõusaalis viimase poole aasta jooksul kõvasti trenni teinud - igal pool on tulemusi näha v.a kõhulihastel. Olen neid treeninud nii saalis kui kodus tehes erinevaid harjutusi erinevatele lihasgruppidele. Midagi saab näha ainult siis, kui kolm päeva olen söömata, kuid ikkagi on kahtlus kas need on lihased või ribid . Kadus isegi usk sellesse, et mul saab neid ruudukesi olla. Esialgu tuleb vabaneda rasvast kõhu piirkonnas, siis võib mingile tulemusele loota... vähemalt minu puhul on see nii
×