Jump to content

Minakaa

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Minakaa

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 06.08.1992
  1. Haarde tugevus

    Tänan vastuste eest.
  2. Haarde tugevus

    nimelt jõutõmmet tehes selg saab hakkama.. aga käed ei suuda eriti kangi käes hoida suurte raskustega. kas kindad parandavad oluliselt asja.. või peaks ma mingit lihast treenima et kang püsiks käes
  3. treening

    eks ikka pead jooksma ja korralikult toituma( toitumine ei tähenda näljutamist),kergem oleks toidukava tellida või siis kasutada otsingut
  4. Head vabariigi aastapäeva!

    Head vabariigi aastapäeva!
  5. ma lugesin pealkirja ja mõtlesin toohoh EKV - Eesti Kaitsevägi
  6. küsimus treeningu kohta haiguse ajal

    Mul hakkas ka täna hommikul jälle pihta mandlite jama.. nüüd isegi oli 2 kuud vahet aga seda et palju lõikus maksab ja kaua ootata tuleb?
  7. Kava!!

    Tervist Soovin ka kava da__silver@hotmail.com
  8. Oksendamine peale treeningut

    ise panin roopi peale 50m ajale ujumist.. õnneks jõudsin wcsse
  9. TAURIIN

    sest see pidi energiat küll juurde andma.. aga mõttetegevust vähendama ajutiselt siiski
  10. TAURIIN

    mitte manustada seda enne kooli kontrolltööd
  11. Jõusaal pandi kinni.

    Nii et ainuke jõusaal pandi kinni remondi pärast ... Nimelt kuidas siis seda kõike ilma jõusaalita teha... palju peaks kätekõverdusi tegema... kangi saaks kah kuskil tõmmata ja joosta kah.. kodus on veel mul siiski mõned hantlid.. 10 kilosed.. palju kõhulihaseid tuleks teha... Praegu olen 15 paari kuu pärast 16
  12. Treeningkava

    päev Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht Seeria Info » Lamades surumine kangiga 3 x 6 - 8 » Kaldpinnal surumine kangiga 3 x 8 - 10 » Lamades hantlitega lendamine 3 x 10 - 12 » Pullover ( ületõmbed ) hantliga 3 x 8 - 10 » Biitsepsile üle scottpingi kangiga küünarvarte kõverdused 3 x 8 - 10 » Biitsepsile istudes kaldpinnal hantlitega küünarvarte kõverdused 3 x 8 - 10 » Triitsepsile lamades prantsuse surumine kangiga 3 x 6 - 8 » Triitsepsile ploki alla surumine seistes 3 x 8 - 10 » Kõhulihastele jalgade tõsted rippes 3 x max » Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max 2. päev Reie esiosa, reie tagaosa, säär Seeria Info » Täiskükk kang turjal 3 x 8 - 10 » Jalapress 3 x 8 - 10 » Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 10 - 12 » Jalatagaosale jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10 » Istudes trenazööril jalgade kõverdamine 3 x 8 - 10 » Säärtele pöiale tõus hack- masinal 3 x 8 - 10 » Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 10 - 12 » Säärtele " eesel " trenazööril või partneriga 2 x 6 - 8 3. päev Õlg, selg, kõht, alaselg Seeria Info » Istudes kangi surumine kukla tagant 3 x 8 - 10 » Lendamine hantlitega küljele 3 x 10 - 12 » Lendamine trenazööril 3 x 8 - 10 » Lõuatõmbamine ( rippes käte kõverdamine ) 3 x 6 - 10 » Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 3 x 8 - 10 » Ploki tõmbed ülalt kitsas haare 3 x 8 - 10 » Trapetsile eest ülestõmbed plokiga 3 x 8 - 10 » Seljasirutajale keretõsted pukil 3 x 8 - 10 » Keretõsted kõhupingil 3 x max » Kerepöörded trenazööril _______________________________________- Põhimõtteliselt kas nii võib et 2 ja 3 päev ühe päevaga ära teha ja 3 päeval teed veel päev 1?
×