Jump to content

marjakas

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

marjakas

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kudas soovitada naisele??

    See on küll äge, kui on mees, kes oma peas oma naise kohta üldse mõtleb: Jälle see paks on 5kg juurde võtnud. Palju õnne su tulevasele naisele! Minul oli ka mees, kes ise tegi koguaeg trenni. Mina, meie tutvumise hetkel, olin põhimõtteliselt anorektik ja kaalusin väga vähe. Ebatervislikult vähe. Siis tema aga suurest armastusest minu vastu ei lubanud mul kuskil käia, pidin kodus olema, kus mul polnud midagi teha kui koristada ja süüa. Kujutagem siis ette, võtsin tõesti 3 kg juurde! Mille peale mind paksuks sõimati ja staadionile jooksma saadeti. Väga tore "ausus" küll, eks ole! Mõni mees lihtsalt on väheke imelikumat laadi, maailma kõige tähtsam asi on välimus ja selle kallal nokitakse lakkamatult. Ma vihastusin ka oma mehe peale kohutavalt, pärast sain selle eest aga peaaegu peksa... Lõpuks ikka jätsin maha ja olen üliõnnelik - sellist m***i, kes iga kilo peale kraaksuma pistab, pole ühelegi naisele vaja.
  2. Tere! Olen väga värske trennitaja. Pikkust 164cm ja kaal on 54 või 55kg. Natuke palju minu jaoks. Trenni pole üldse teinud, nii umbes 10 aastat, väiksena sai ikka kergejõustikus käidud. Seda aga lõbu pärast, mitte füüsise jaoks. Nüüd oleks soov kaalust alla võtta ja peenikeseks saada Alustasin spinninguga. Kaks korda nädalas. Käinud olen kaks nädalat. Rohkemaks polnud lihtsalt aega. Treener soovitas alustada kolmest korrast nädalas, kuid peale esimest trenni mul lihased tapvalt valusaks ei jäänudki ning mõtlen, et ehk peaksin rohkem trennis käima? Selleks nädalaks ongi pisut tihedam kava - esmaspäeval vesiaeroobika, teisipäeval pinning, kolmapäeval jälle vesiaeroobika ja neljapäeval jälle spinning. Kui eesmärgiks on kaalu alandada, siis kas spinning ja vesiaeroobika on omavahel üldse mingi mõistlik kombinatsioon? Toitumisega on ka mitte just kõige paremini. Ma pole juba põhikoolist saati hommikuti söönud. Jälle vist 10 aastat või midagi. Lihtsalt pole isu. Kohe kui silmad lahti teen, ei suuda sööki sisse toppida. Kõht läheb tühjaks lõuna paiku kella 12 ajal. Siis nälga ei kannata vaid käin lõunal ja söön korraliku prae. Nüüd ei teagi, mis kell siis uuesti peaks sööma ja mida? Mulle meeldib väga liha süüa. Saiast näiteks suudaksin loobuda, aga lihast iialgi mitte. Kuidas oma pealelõunane söömisplaan siis paika panna? Oleksin väga tänulik, kui keegi viitsiks mu pikale jorule midagi vastata
×