Jump to content

okeyy21

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

okeyy21

  • Tase
    Vaatleja
  1. kiiresti kaalus üles...

    tähtis jah see et hea vorm oleks ikka... mulle tundub et mul jõudu isegi liiga palju vahel jne... uskumatu areng on olnud viimasel ajal.... kaalun 63 ja surusin eile 95.. minujaox on see hea vms? lõuga tõmban 15 koos 10 kilose kettaga... kui väga palju massi juurde tuleks siis olex see miinuseks ma kardan... teema läb nii pikax ja ma olen ikka nii segaduses kõige suhtes... söögiisu pole ka mul suur.. ajan vägisi sisse asju vahel... okey et siis belmeenid. tänan
  2. kiiresti kaalus üles...

    ok siis tean et pole mõtet raha raisata jne.. aga ok tnx
  3. kiiresti kaalus üles...

    jeap nii ta on..aga see kui võtta siis see nitrix... kaua siis peaks kasutama..?? 180 tab = 20 pääva. mingi 3 purki järjest ära tarbida? sõjaväes ikka parem neid tablette panna(H)
  4. kiiresti kaalus üles...

    hmmm... pean mõtlema jah... väga suur muutus tuleb ellu kui toituda kindla kava järgi.. väga raske.. aga mul olemas lahtises pakis proteiin , kreatiin ja süsivesikud.. pole kasutanud neid ja nad mingi üle aasta lihtsalt kapis seisnud.. kas vanaks ei lähe?? ei pääse präägu ligi et kuupäeva vaadata :S
  5. kiiresti kaalus üles...

    mul nii et söön kõike peale lehmakeele ja limuskate aga et mingit kindlat toitumiskava mai saaks järgida kindasti... söön asju kus rohkem valku ja joon väga väga palju piima... olen nii-nii paljusid aineid uurinud ja väsind juba nende otsimisest :S tahax lihasmassi ikka suurendada ja tean et see pole ilma aineteta eriti võimalik enam.. teen väga väga palju igasugust trenni ja söön ja enam nagu miski ei muutu.. nagu niisama lihaste kulutamine ilma ainetete.... lugesin ka et tabletina olevad tooted pidid halvemad olema aga ise eeelistaks rohekm.. (kerge kasutada jne (Y) ) ok tekst lääb juba pikaks..
  6. kiiresti kaalus üles...

    aga nitrix ? mugav kasutada ja päris äge asi tundub..
  7. kiiresti kaalus üles...

    jaaa ega see rasvakiht jah pole väga hul kui on väike.. hiljem saab selle ka pealt ära jne.. mis massilisajat soovitate siis...... oleks kiiresti vaja siis saaks paar kuud kasutada juba
  8. kiiresti kaalus üles...

    hmm. aga sõjaväes peale seda noorteaega on palju vabaaega ja siis ullult trenni ja iga päev 1 väike sheik... varem jah aga ei usu et nüüd nii hilja on sest seal ikka palju kõvem koormus taga kui aind jõusaal.. ise arvan küll et peaks midagi võtma aga kas just seda MASS2 -te ?
  9. kiiresti kaalus üles...

    tervist.. leidsin teema mis täpselt mulle et siis tahaks ka kaalu juurde aga ainult lihasmassi.. võin julgelt väita et mul rasvaprotsent nulli ligidal (H) olen21 a vana. 180 Cm pikk ja kaalun 63 kg.. jõudu on!! rinnalt 87.5 ja tõmban 22 lõuga jne jne.. pole varem abiaineid kasutanud aga nüüd tahaks midagi võtta.. lähen 2 kuu pärast sõjaväkke... seal 3 kuud norteajal ei saa kasutada.. aga enne seda.. ja peale seda saab.. endale jäi silma.. fast-i toode MASS2... aitäh ettte ära:P
×