Jump to content

Tx

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tx

  • Tase
    Vaatleja
  1. Erinev areng?

    Endal vasak käsi väiksem kui parem (biitsi juurest).Paremakäeline olen. Pole täheldanud, et vasak nõrgem on.Eriti ei häiri ka mind see fakt. Algul tegin hantlitega vasakule käele lisaharjutusi, peale kahte kuud oli olukord ikka sama, loobusin. Küllap tegin hoopis käele liiga, sest andis tunda lõpuks. Kui endal kompleksi pole, siis ei ole ka probleemi.
  2. Olen jõusaalis käinud ca. 4 kuud.Viimase kahe kuu jooksul on lihasmass märgatavalt kasvanud. kui alustasin olin 175cm pikk ja kaalusin 70 kilo, nüüdseks on kasv sama aga kaal on tõusnud 73 kiloni. Ise-enesest olen muutustega rahul, aga see lihasmassi kasv on tulnud millegi arvelt. Toitumine on olnud kesine, 2-4 korda päevas.Menüü ise-enesest on vaheldusrikas (supid, looma-ja kalaliha, muna, toorsalatid, rämpstoit, erinevad piimatooted ja mahlad) Muret teeb see, et toidukogused on suht-koht väikesed ja kiire ainevahetus.Kõht saab kiirelt ja pikaks ajaks täis (mis on vist kiire ainevahetuse juures ebanormaalne?).Lugesin, et peaks 5-6 korda ööpäeva jooksul sööma, kui teed aktiivselt trenni. Ise treenin 3-4 korda nädalas jõusaalis, treeningkord kestab kuskil 1,5-2 tundi, 20-30 minutit pühendan aeroobsele treeningule. Peamine probleem on selle toitumisega, kõht ei lähe tühjaks :S Ma ei suudaks süüa 5-6 korda päevas see on raudmats kindel.Aga lihas ei kasva ka kui ei söö. Tahan lihasmassi kasvatada, leidsin lihtsama tee- toidulisandid/massilisaja. Mida soovitate, kas kombineerida massilisaja mingi muu preparaadiga või juua mingit taastajat. Endale tundus sümpaatne Mass2 toode.Aga mida ma peaksin juurde sööma/jooma/tarvitama? (Foorumis lugesin analoogsed teemad läbi aga ei leidnud vastust, sirvin edasi aga vahepeal oleks tore kui keegi vastaks mu küsimusele.Säästaks mu aega väheke.. )
×