Jump to content

Ponnistaja

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ponnistaja

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kus saalis käite treenimas?

    Bodybuilding Club finland soovitan profikulturistidele kuna suhtumine oige ok masinaid on piisavalt iga harjutuse tegemiseks ja lihase treenimiseks asub helsinkis vallilas.
  2. Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

    Tervist! Alustada tuleks eelkoige ikkagi aktiivsest eluviisist s.t rattasoit, jooksmine, soudeergomeeter ja kui ei joua siis ujumine lisaks tuleks natuke vaadata mida sood ja millal liiga hilja pole kasulik maks 3 tundi enne magamaminekut. Lisaks tuleks tegeleda kohulihastega kasvoi kodus paevas 60 korda ja tulemus peaks suveks paistma. Pohiline et tegutseda mitte aint moelda!
  3. Treening ja mass

    Jah kuna too on ka fyysiline ning tousta tule ysna vara kella 6 hommikul ja teinekord alles ohtul ala 12 magama igatahes peab vist siinsete foorumite pohjal hakkama sooma tihedamalt ja rohkem aga oskad sa midagi whey toodete kohta oelda positiivset?
  4. Treening ja mass

    Tänud vastuste eest eks pean veel saidiga tutvuma ilmselt on siin veel nii mondagi lugemist!
  5. Treening ja mass

    Tavaliselt kui jousaali lahen siis istuma seal ei hakka ja teen nii et yks paev jalad ja selg teine paev siis rind kaed treening koos soojendusega kuskil 1 t ja 40 m
  6. Treening ja mass

    Naiteks hommikuti midagi kergemat tavaliselt banaani ouna voi pudru kuna isu ei ole, lounaks tavaliselt kas riis makaron voi tatar ja siis sinna juurde muna kotletid voi hakkliha, ohtul siis peale trenni tavaliselt ka midagi korralikumat muna, piim ja siis kah kas riis voi makaronid harva kartul voi moni puder lisaks puuvili. Endaarust on nagu ok toitumine voi..
  7. Treening ja mass

    Ok thank noande eest mida arvata Whey toodetest mass pluss ja whey valgu preparaat
  8. Treening ja mass

    Toitumisel olen lahtunud syyes eelkoige valgurikkamaid sooke jah varskemaid asja tarbin vahe ja rasvaseid toite ka ei soo eriti palju.
  9. Treening ja mass

    Tere olen tegelenud spordiga alates 18 a jousaalis kainud ca 8 a peale selle tegelen jooksmise jms. Mure nimelt selles, et ei oska kuidagi leida oiget programmi ( olen siiamaani koostanud koik ise), sellist millega lisada oma kehale massi, kuna pikkust on mul 180 ja kaalu koigest olenevalt ajahetkest 65 ja paar kilo siia sinna. Kas on mu treenitus vale voi on mul lihtsalt selline kehaehitus, et ei olegi voimalik massi lihaste arvelt juurde saada. Olen moelnud kasutama hakata valgulisandite preparaate kui suur voib olla nende toime ja mida voiks lisaks nendele tarbida? Lugupidamisega
×