Jump to content

morgana

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

morgana

  • Tase
    Vaatleja
  1. olen algaja

    aga see? 13 päeva ja menüü on siin: Proteiinidieedi näidismenüü 1. ja 8. päev hommik: 1 tass musta kohvi, 1 tükk suhkrut lõuna: 2 kõvakskeedetud muna, keedetud spinat, 2 tomatit õhtu: 1 fileekotlet( kana kala), lehtsalat õli ja sidrunimahlaga 2. ja 9. päev hommik: 1 tass kohvi, 1 suhkrutükk lõuna: 1 naturaalkotlet(looma, sealihast), lehtsalat, puuvili õhtu: 50 g suitsusinki, 200 g maitsestamata jogurtit 3. ja 10. päev hommik: 1 tass kohvi, 1 tükk suhkrut, 1 viil röstleiba lõuna: keedetud spinat, tomat, puuvili õhtu: 2 kõvakskeedetud muna, 50 g suitsusinki, lehtsalat, puuvili 4. ja 11. päev hommik: 1 tass kohvi, 1 tükksuhkrut, 1 viil röstleiba lõuna: 1 kõvakskeedetud muna, 1 riivitud porgand, 250 g kodujuustu õhtu: 420 g suhkruta puuviljakompotti, 1 banaan, 200 g maitsestamata jogurtit 5. ja 12. päev hommik: 1 suur riivitud porgand, 1 sidrun lõuna: 300 g väherasvast kala, sidrun, 1 viil leiba vähese võiga õhtu: 1 naturaalkotlet, lehtsalat, spargelkapsas 6. ja 13. päev hommik: 1 tass kohvi, suhkrutükk, 1 viil röstleiba lõuna: keedetud kana, lehtsalat sidrunimahla ja õliga õhtu: 2 kõvakskeedetud muna, 1 suur riivitud porgand 7. päev hommik: 1 tass kohvi või teed ilma suhkruta lõuna: paras tükk grillitud lamba- või kalkuniliha õhtu: mitte midagi •Joo rohkesti vett, 2-3 l päevas, nii ootamatult tekkinud isu kui ka väsimuse puhul. Veejoomine aitab väljutada organismist rasvade põletamisel tekkinud jääkaineid ning kustutab näljatunde.
  2. olen algaja

    olen paar kuud käinud jõusaalis. ja nüüd sellest kuust ülepäeva. tahaksin kaalust alla võtta. detsembris kaalusin ligi70, nüüd on 66. aga see natuke palju minujaoks ja tahaks veel kaalu langetada. toitumine läheb nihu vahel. oskab keegi soovitada mõnda menüüd, mida jälgida? kunagi sai isegi proteiini dieeti tehtud, kui trennis ei käinud veel. aga see teeb olemise nõrgaks kuidagi.
×