Jump to content

ujumisrõngas

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ujumisrõngas

  • Tase
    Vaatleja
  1. puuviljad

    Süsivesikuterikkad toitained on: Täisteraleib, kartulid, riis, kaerahelbed, nisuhelbed, müslid, herned, oad, banaanid, õunad, kiivid, mesi, kuivatatud puuvili, puuviljamahl, puuviljasiirup, spordijoogid, teraviljatooted, nuudel. Olen 20 aastat juba vältinud valget jahu, suhkrut (söön suhkru asemel puuvilju), rasvast (söön kana ja kala), komme jms, limonaade jms. Olin kaalus, kuid vananedes ainevahetus ilmselt aeglustub ja vaikselt on mõned üleliigsed kilod lisandunud. Mis siis nüüd veel teha? Trenni? Käin trennis 3-4 X nädalas. Vähendada toidukogust? Njahh, kui söön üle 1200 kcal, siis juba kaal kasvab. Alla selle on aga puhas kõhutühjus. Kuidagi ei oska end kohandada selle ainevahetuse aeglustumisega nii, et mitte pärs nälgima hakata
  2. puuviljad

    Kes seleteks natuke seda, miks soovitatakse igal pool piirata puuviljade tarbimist. Igast toitumis nõustajate jutu järgi ongi puuvili see, millest me kõik rasva läheme Tundub üsna liialdatud see puuviljadest rasva söömise jutt. Või olen ma puhta lollakas:)
×