Jump to content

Ballah

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ballah

  • Tase
    Vaatleja
  1. kaalu alla võtmine ruttu

    Aitäh , LB
  2. kaalu alla võtmine ruttu

    Njaa.. aga tahaks oma so-called probleemile lahenduse leida vms..
  3. kaalu alla võtmine ruttu

    Njaa.. seda ka olen mõelnud jah , et ega se väga hea pole kasvueas , aga noh mitte et ma otseselt tahaksin mingi hullult dieeti pidada jms , vaid nagu lihsalt tahaks siis kuimitte kaalu langetada vaid siis rasva[peki] asemele midagi "paremat" saada
  4. kaalu alla võtmine ruttu

    Poiss mis poiss ikka ja oota mismõttes ei talu lihaseid?.. ei saanud aru eriti.. Muidu tegelt ma pole kunagi mingi kuradi sõõgilaua taga elanud vms.. ja noh kui magamine välja jätta olen ma vist suurem osa õues kui toas.. ja noh ma ei oska endale mingeid kindlaid piire paika panna lihtsalt.. et nagu ma ei tea mida ma peaksin sõõma , mida mitte .. ja ntx kui ma kodus teen mingit trenni vms , siis ma teen lihsalt mingi 20 kätekõverdust , siis teen hantleid nagu noh seda küünarikõverdusi vms teen mingi 60 korda .. kerged hantlid on ka tegelt , 2kg .. ja siis teen uuesti kätekõverdusi ja siis teen et jalad on kõrgemal vms.. ja noh nagu ma ütlesin et mul pole õrna aimugi et palju ma mida tegema pean / sõõma pean.. vb jutt jääb mul nati segaseks .. se on vist sellest et ma ei tea enda "probleemi" ja ma lihsalt lampi üritan midagi seletada
  5. kaalu alla võtmine ruttu

    Mõtlesin et pole mõttet siis uut teemat teha.. niiet 'probleem' on siis järgmine.. Et olen 14aastane , kaalun umbes 72-74kg .. ja olen mingi 1.78m pikk.. et tahaks siis suve alguseks kaalu mingi 60-65kg peale saada. Praegu on siis suht head ilmad ka et saab korvpalli käidud mängimas sõpradega ja noh kui rohkem soojem on siis saab ka jalgpalli taguda .. et äkki keegi oskaks soovitada mingeid kindlaid 'tegevusi' või äkki oskaks keegi õelda mingeid toidu värke ka.. ja noh kuna ma nii noor olen , pole vist mõttet neid värke tellida ka? Ja noh kui keegi pole veel aru saanud , siis ma tahaksin praegu vähemalt ikka kodust trenni teha.. et nagu hantlid on olemas ja kätekõverdusi ja kõhulihaseid suudan ka teha natuke ikka. Ja küsiksin , et kas se tuleks mulle üldse kasuks [ tervisele 'n' shit ] et kui kaotada mingi 9-..15kg 2 kuuga, et toitumise ja värkidega ntx Võibolla jäi jutt natuke arusaamatuks ka.. suht unine praegu Ette tänades , Ballah
×