Jump to content

Kiwa

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kiwa

  • Tase
    Vaatleja
  1. Erinevad mõisted

    üks arusaamatu asi on veel.... jalgade kõverdamine kõhuli ja jalgade kõverdamine istudes....kui keegi saadaks kasvõi mingi vihje millepeal neid asju tuleks teha oleksin väga tänulik
  2. Erinevad mõisted

    need on ott kiivika poolt tehtud treeningukavas
  3. Erinevad mõisted

    aga kas keegi oskab mulle võhikule öelda miks on just näiteks 4x 6 6 4 4 kordused kasulikud?
  4. Erinevad mõisted

    jajah, tundub loogilisem küll:) aga ka prantsuse surumist kangiga võib ka seda pidada ,et 1 hantel on lihtsalt kaheskäepeale...muidu selili ja samad lihased ju peaks olema töös
  5. Erinevad mõisted

    et siis...pikemalt kirjutades..... 4x6, 4x6, 4x3 ja 4x3? korduste vahel umbes 30 sekki ja seeria vahel kuskil 1-2 minutit? saan ma õieti aru?
  6. Erinevad mõisted

    suured tänud
  7. Erinevad mõisted

    a ja mis tähendab täpselt 4x 6 6 4 4 kordused....
  8. Erinevad mõisted

    kas keegi võiks kirjeldada järgmisi treeningualaseid väljendeid: Positiivsel / Negatiivsel kaldpinnal lendamine hantlitega Prantsuse surumine kangiga
  9. Kava abi

    Tervist! Mul on plaanis lähemalajal a la kuu või paari pärast tellida nii toitumis kui treeningkava aga ma olen juba saalis kunde ja sain Treeningu ABCga mingi päevajaotuse moodi asja ja küsimus ,et kas see on midagi enamvähem sinna poole või täiesti vale asi 1.Päev Rinnalihas, Triceps, Õlalihas 2.Päev Ülaseljalihased, Biceps, Alaseljalihas, Kõhulihas 3.Päev Reie eesmine lihas, Reie tagumine lihas, Säärelihas Väike abi oleks teretulnud! PS. Olen suht algaja.
×