Jump to content

isabel123

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

isabel123

  • Tase
    Vaatleja
  1. toitumine

    Kui tahad mingit vastust saada, siis pane kogu menüü ja enda vanus, kaal ja pikkus ka ikka Pikkus siis 163 kaal 62 ja vanus 20 Plaan siis oleks esialgu 55kg kaal saada. Hommik 6.30 Kauss Fitnessi kelloggiseid 2muna täisteraleib singiviiluga(kalkuni v kana sink) kohv Trenn u 1,5-2h Lõuna 11-12.00 Söön kusagil väljas. Tavaliselt siis kahe keedukartuliga rohke toorsalatiga ilma kastmeta ning liha(koteltt) või kana või kala oleneb mis menüüs on. Vahepala 15.00 200g kodujuustu meega/moosiga või 200g kohupiima 30g pähkleid Õhtu 19.00 200g Kodujuustu tomati ja kurgiga ning 2spl maitsestamata jogurtit või 1 muna, 2 munavalget praen pannil lisan natuke kana v tuunikala ning iga õhtul omega 3 rasvhappe kapsli Päevas siis 1500kcal, treener ütles et kui kaal hakkab kiiresti langema pean toidukoguseid suurendama, praegu olen 2 nädalaga kaotanud 2 kg mis on norm, ma arvan
  2. toitumine

    Käin 3x nädalas hommikuti trennis. Eesmärk on siis kaalulangetada. ning tekkis selline küsimus, et kas siis on hea süüa enne trenni. Käisin personaaltreeneri juures ka ning tema tegi mulle toitumiskava. Hommikuti söön siis kauss kelloggsit (fitnessi), 2 muna, täisteraleib singiviiluga ja kohv. Kas enne trenni sellist toidukogust süüa on palju? Söön umbes tund aega enne trenni.
×