Jump to content

tarvirandver

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tarvirandver

  • Tase
    Vaatleja
  1. Treening- ja toitumiskava

    Hakkasin toitumiskava tellima, täitsin kõik hoolega ära, aga kui valmis sain ja maksta tahtsin, siis suunati mind tagasi esilehele järsku ... ja kõik läks kaduma
  2. Treening- ja toitumiskava

    ma just kaalun ka treening- ja toitumiskava tellimist. Kurat, 600 krooni eest ostaks kohe, aga 900 on liiga kirves
  3. ARNOLD CLASSIC WEEKEND REPORT

    Käisin ka oma elu esimesel Arnold Classicul. Täiesti meeletu üritus, raske kirjeldada, kui palju positiivset energiat õhus oli. Kahjuks teisi eestlasi ei kohanud, aga kohal oli meeletu rahvamass, nii et pole imestada. Üritus kasvab iga aastaga suuremaks, kui ma ei eksi, siis oli see suurim seni (külastajate arvu mõttes nt). See 500kg oli täiesti uskumatu jah, suht valus oli vaadata. Arvan isiklikult, et see mees teeb veel suuri tegusid, ta mu teada alles oma 20ndate alguses, nii et.. WOW. Kui vähegi võimalust on, siis lähen ilmselt sügisel Mr. Olympiale ka, selline üritus annab ikka päris palju motivatsiooni ja 'uut hingamist'. Palju aega pildistada polnud, aga mõned ikka, midagi erilist pole, aga: http://www.company.pri.ee/arnoldclassic/
×