Jump to content

Baris

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Baris

  • Tase
    Vaatleja
  1. Millal joosta?Millal süüa?

    Kuidas võtta, unisena, väsinuna tunnen nädalas vb ühe korra.
  2. Millal joosta?Millal süüa?

    Tervist! Vanus 17, kaal 61. Et soov siis märtsi algusest jooksma hakata, 8 kilomeetrine tiir. Aga ma ei tea millal seda teha, idee poolest tahaks hommiku poole. Aga mida spetsialistid ütlevad? Kas hommikul või õhtul ja mis kella aegadel umbes? Praegusel ajal ärkan 07:20, pesen, söön, riidesse ja 08:10 bussi peale ,et 09:00 kooli jõuaks. Peaksin siis umbes kella kuuest ärkama...jooksule kulub umbkaudu 45minutit, kuna sörgin vaikses tempos. Kas enne hommiku jooksu tuleb süüa? Kui ja, siis kui palju? Kas peale trenni veel süüa? Kui kaua peab ootama peale trenni ,et uuesti süüa? Mida süüa peale ja enne trenni? Kas jook nagu Fat Burner aitab kaasa rasvadepõletamisele? Treenigu eesmärk oleks kasvatada võhma ja kaotada väikene õllekas, mida suht kaua proovinud kaotada-.- Tekkisid mõned küsimused veel: Et söön hetkel nii ,et hommikul(07:30-07:50) mingi 5 viilu leiba, juustu, vorsti või sellega mida kapis leidub ja kohvi..Lõunaks(12:00-13:00 vahel)seda mida koolis pakutakse, tavaliselt toitev praad, õhtul(17:30-18:30) samuti midagi prae sarnast..Söön ainult hommikul,lõunal ja õhtul, vahepeal ei snäki vms. Probleem selles ,et ma söön korraga alati palju ja ma ei oska seda piirata. Alati on selline raske täis kõhu tunne peale einet...va hommikul. Samuti olen ma suhteliselt kõhna aga kõhu peal on minimaalselt rasva(peoga suudan kinni haarata) KUSJUURES, ma EI söö magusat, ei joo karastusjooke ega söö mingit fastfoodi ega eriti rasvaseid toite. Kas korraga palju süüa on ebatervislik? Kas minu toitumisharjumusega on raske rasvu põletada? Ma olen lugenud ,et tervislik oleks süüa iga 4h tagant. Samuti võin ma proovida süüa väiksemaid koguseid korraga. Ma oma toidukava ei taha muuta, mingit toitumiskava samuti ei taha tellida, sest näen ,et sellel pole mõtet ja seda jälgida ma ei viitsiks samuti ja pidev kokkamine viskaks ka üle. Kas selline toitumine oleks parem? Hommik (07:40-07:50) - 4 võileiba, kohvi. Lõuna (12:00-13:00) - praad Õhtuoode(16:10, koolist koju jõudes) - õun Õhtusöök (17:30-18:30) - praad. Magama umbes kell 23:00-00:30 vahel. Et pmselt sööks mingi puuvilja enne sööki, kui tean ,et toitumiskord läheb üle 4h. Sai küll selline keeruline ja imelik jutt, kuid ma loodan ,et saate aru ja oskade aidata
  3. Jooksja:D

    kui aus olla, siis peale 4.2 km sörkimist ma olen suht läbi . Kuid trenakal suudan tund aega sõtkuda, ja peale seda vb jalad natuke nõrgad
  4. Jooksja:D

    Probleem siis selline: Käin jooksmas 2x nädalas(4+ km) esmaspäev ja kolmapäev. Kuid nüüd talv tegutseb j2lle...lumi, külm tuul segavad seda jooksmist, et see aastat küllalt haige oldud juba. Selliste ilmade puhul olen ma jooksmise asemel kasutama hakanud trenasöri. Selline ratta taoline. Kas 45-minutit trenasöril sõtkumist(ühtlane, vähe aeglasem sõit) põletab rasvu sama hästi kui 4.2km aeglast sörkimist? Kas pean trenasöril veetmise aega pikendama? Et rasvu põletada pean jooksma kiiremalt või oleks soovitav sörkida? Kas peaksin trenni tegema 3x nädalas ,et saada tulemust(üleliigse rasva vähenemist) kiiremini? Sooviks tulemusi näha nii kolme kuu jooksul Toitumine on mul nii enam-vähem.Kuid seedimine korrast ära, vahel nii üle päeva.. Ja toitumiskava ma ei usu ,et suudaksin järgida...sest seal vist mitu sooja sööki päevas. Ja kas süüa ka peale trenni?Nii kell 20:00~ astun vannitoast välja.
×