Jump to content

-Kriss6

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

-Kriss6

  • Tase
    Algaja
  1. Mida teha?

    Suur aitäh !
  2. Mida teha?

    Ei ole :/
  3. Mida teha?

    Ja ma ei oota kellegi vingumisi, et ma olen saamatu või midagi, sest tõesti ma olen kõike proovinud...Selle üle imestavad kõik, et kuidas ma ikka alla ei võta... Ma ootan teie nõuandeid ja abi...
  4. Mida teha?

    Ma olen absoluutselt kõike proovinud juba...aga kaal aina kasvab ja kasvab...nüüd olen tippkaalus 70 kg 168 pikkuse juures... ma olen proovinud õigesti toituda, trenni teha... Ja see ei ole lihtsalt nädala ajane proovimine, ausalt olen igasugust toitumist proovinud ja trenni meeldib mulle endale kaa teha, ma olen erinevates trennides käinud ja pole möödunud ükski nädal kus ma korralikult trenni teinud ei oleks!Põhitrenn on ikka ujumine, jooksmine ja jõusaal olnud...aga asi on selles, et nii kui vabad päevad tekivad lööb rütmi nii sassi, et kui sööma hakkan jäängi, ja söön nii kaua kuni oksendan kõik välja...kui tervislikult ja õigesti toituda ei tohiks ju sellisied asju juhtuda, et lihtsalt õgid ?:SAga minu menüüül ei ole siiani midgai viga olnud, olen selle siia juba kunagi üles kirjutanud ja on öeldud, et see on okei menüü... Ma olen siin foorumites väga palju ringi lugenud, igasuguseid teie soovitusi kuuulanud jne, mitte miski ei aita ( Täiesti kurvaks teeb, proovid igasugusied asju, näed megapalju vaeva, aga tulemusi ei tule mitte kuskilt Nüüd ma istun siin täiesti nõuetu ja täiesti algpunktis...koguaeg räägitakse, et tee trenni ja toitu tasakaalukalt, ma teengi nii ja need õgimishood on kaa vimase aja nähtused, aga kaal ei ole mul kunagi alla hakanud minema:S vb korraks, siis jälle tõuseb... vahel ongi selline tunne, et see jutt on kõik jama, tahad peenike olla-ära söö mitte midagi :S Mul on igasugune tuju trenni teha juba kadunud Energia on otsas ja tahtmine kah :( Kas keegi oskab öelda, mida ma peaks tegema, et see kaal ükskordki elus juba langmea hakkaks? :@ (vihane enda peale)
  5. Õige toitumine

    Küsimus siis seekord selline... Mitu grammi süsivesikuid, kiudaineid, valke jne oleks normaalne päevas süüa...mu eesmärk ei ole lihasmassi kasvatada...vb veits kaalu langetada...aga seda siis süsivesikute arvelt pigem Olen 17-aastane, 167 cm, kaal 66
  6. Fitness tooted

    Küll ma panen, kui uued ära ostan
  7. Fitness tooted

    Et siis ei ole mõtet jälgida üldse seda silti "fitness" ??
  8. Fitness tooted

    Ma otsisin küll foorumist, aga ei leidnud... Kindlasti on kuskil see teema. Kui keegi teab, võib usinalt linke lisada vms Niisiiis, mida arvate teie fitness-toitudes? Nende all mõtlen igasuguseid fitness hommikuhelbeid, batoone, müslisi, jogurteid jne... Kas teie tarbite? Kui, siis millise firma omi? Kas need tegelikult on kasulikud/paremad, kui tavalised tooted ?? ( nt. kumb on parem kas fitness jogurt või tavaline eestimaine alma ??)
  9. Aitäh kõigepealt vastuse eest ! Minu lihtne ja loogiline järeldus sellest kõigest: kuulake vähem meediat... Tahad ilus, sale ja terve olla- söö tihti, keskmisi, aga tervislikke portse ja tee trenni... Õige? Tegelikult ajab mind see päris vihale, et inimesed, kes lihtsalt, et raha teenida, kirjutavad igast suvalisi asju lehtedesse/ajakirjadesse, sealjuures ei taipa kui palju selle ühe artikliga halba võib teha :S On küll jah nii, et iga inimene otsustab siiski ise keda/mida kuulab eks....aga vaesed teenagerid :S Tänapäeva arusaam ilusast kehast on kah nagu seamuna- kannad null-suurust? jah!oled ilus! Vahet pole, et anoreksiast peaaegu surnud...Mõnus tulevik meie kallitel tütardel
  10. Sain aru, et pärast 18.00-19.00 tuleb süüa. Või siis õigemini, pärast trenni tuleb kindlalt süüa... Aga ma ei saa aru miks? Kui eesmaärk on pekki kaotada ja mitte lihast kasvatada, kas siis juhtub midagi, kui pärast trenni ei söö, aga enne trenni (umbes tund pooldeist) söön korralikult...??? Ja kui mu hommikusöök ja lõuna on nn tugevamad... Sellessuhtes, et kui mul on välja arvutatud, et minu pikkuse ja kaalu kohta võib a la 2000 kcal süüa päevas (näiteks) ja ma jaotan need päeva peale nii ära, et hommikusöök ja lõuna on kõige tugevamad söögid, vahepalad ja õhtusöök natukene lahjemad, aga et need teeksid siiski kokku päevase vajaliku kaloraažhi, kas see on siis utoopiline ja vale, kui ma kindlatel kellaaegadel söön, aga viimane neist ongi umbes kell 18.00 ja enne trenni ??? Ja kui see pärast trenni söömine nii tähtis on, siis mida täpselt võib pärast trenni süüa`? Kui ma olen väga pikka aega nii toitunud, et pärast kuut ei söö, kas see hakkab siis mõjuma, kui ma nüüdsest seda muudan? Ma ei saa varsti enam mitte midgai aru, sest igalpool räägitakse suhteliselt keerulist ja erinevat juttu :/
  11. Kehatemperatuur 37,2 juba 2 kuud

    Ei oska isegi Sind enam arsti juurde saata.... Aga kui enesetunne on hea, siis ei tohiks olla põhjust karta... Muidugi mööda arste joosta ma soovitan edasi, sest see võib ka tõsine asi olla :/ pealegi ei ole meil kõik arstid head...ühest foorumist lugeisn kuidas arst oli vererõhu tõstmiseks vist soovitanud suitsetama ja jooma hakata:D hmm,.... Aga see võib olla ka sellest, et äkki on Sul kodus liiga kõrge temperatuur näiteks... Mul on ühe sõbranna jures alati 37,2 palavik
  12. Alkohol

    Issand, ma tahaks teada, milline arst sulle seda soovitada julges üldse? :/
  13. Mida arvate paksudest?

    Hmm, ülekaalus olla? Milleks, kui saab teisiti? See ei ole tervslik ja pealegi milleks tarbida neid mõttetuid krõpse ja burgereid või süüa terve pannitäis pastat üksinda ära... Mõelda siis, et mina siin õgin, kui samal ajal kuskil mujal saab inimene vaid korra päevas oma sooja söögi :S Masendav, mis haigusi liigsöömine kaasa toob...Ja just neid vaimseid...masendus jne.. Ma ei ütle midgai halba, sest kes olen mina, et teiste kehade üle otsustada, samas propageerin 100% tervislikku eluviisi !! Nii jõuab rohkem teha, mõteldakse positiivsemalt, ollakse aktiivsemad ja kõik asjad liiguksid kiiremini edasi Endal ka kergem olla ja enesekindlus tõuseb sajaga põhja Samas, kui tunnete ennast rasvakihi all turvaliselt, keep going, mitte keegi ei tohi teile halvasti sellepärast öelda Igatahes, inimesed olgem aktiivsemad ja õnnelikumad !!!
  14. Õige toitumine?

    Selge, ma sain teilt kõigilt palju abi, aitäh teile
×