Jump to content

Stenn

Kasutajad
  • Sisu loend

    58
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

-2 Tropp

Stenn

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 08.08.1992

Profiili informatsioon

  • Sugu
    m

Viimase Profiili Külastajad

3 448 profile views
  1. KEHAVORMI.EE auhinna mäng

    1) 45. Kulturismi ja Fitnessi Eesti Meistrivõistlused 2) www.kehavormi.ee slogan 3) IV taseme treeneri tunnistust Proovime ka.
  2. Jooksmine

    Treenides sääri kulturistlike eesmärkidega kannatab jooksmine. Janar kuskil artiklis kirjutas ka sellest.
  3. Martinkink blogi

    Tean, vahel tekib momente, kus lähed kangi alla ja ei jõua. Mõtled, mis toimub. Söögid on nagu söödud, uni on olnud piisav, füüsis peaks olema ka hea, aga siiski on asi kinni peas. Ükskord oli suure kangiga biitsepsit tehes selline moment, et ei jõudnud 5x ära eelmise trenni raskusega. Pidin langetama ja päris kõvasti. Kuid sama järgmine nädal oli naksti kohe 2,5kg juures. Seega ei teagi, mis valesti võis olla. Point on selles, et sellistest ajutistest raskustest tuleb üle olla ja edasi treenida, järjepidevus on võti. Edu.
  4. Otsin õpilast Pärnu kandis.

    Kulturismi ja käesurumisspordihuvilisi Rakveres ja selle ligidal aitan ka mina!
  5. Rattaga kilod maha

    Arvan, et seda on liiga palju algul. Võta koormust vähemaks ja luba rohkem puhkepäevi endale. Kindlasti uuri toitumise kohta ja telli toitumiskava.
  6. Nipp kuidas koore-tootest valku eemaldada.

    "Tegelikult ei maitse miski nii hästi, kui hea tervis" Ainuke asi millega nõus olen ja mille üle tasuks mõelda selles Mari Metsalliku loos.
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Proovi millagi ära palju 1xmax nüüd juba on? ma ei mäleta täpselt palju vahepeal tegid ühe korraga järjest?
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kõrge biitsepsi tipu pärast vist pole vaja muretseda!
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Piirdud siis hetkel ainult rühmatrennide + lõuatõmmete ja rööbaspuudega? muid lihasgruppe eraldi ei treeni?
  10. Ja just tänu selle sooviloole tuli mul tahtmine too akordioni peal täna ära proovida ja seda ma tegin!
  11. Jook mida jood trenni aeg?

    BCAA on toetanud mind viimasel ajal.
  12. Olin ise kaua pessimistlik nende taastavate päevade võlu suhtes, et ala raskus väga madal, aga maht suur ja seeriate vahelised pausid mitte pikad, aga tuleb tõdeda, et sellest on tõepoolest kasu. Kombineerides 1x nädalas raske trenn ja kergem päev lihasgrupile töötab ka minu peal.
  13. Videos kõike ei saanud kahjuks edasi anda ja seletasime kohati liiga pealiskaudselt, aga keda huvitab, siis kindlasti tulge trenni ja hakake tegelema, näpunäidetega pole kitsi! Harjutusi on muidu veel ja laua taga omad nipid, seega.... armwrestling.ee
  14. Ütleme nii et hea viis ühendada kõhulihaste ja niudenimmelihase trenn käesurumiseharjutusega
  15. Treeningkava

    Sobib toitumise paikapanek ja igatrenn raskuste/korduste suurendamine.
×