Jump to content

Kristhel

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kristhel

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kodune treening

    Ei ole kuigi plaanis oleks muretseda nt. hantlid. Mõtlesin pigem nt. jooksutrenni, rattasõitu, kükke, kätekõverdusi jne. Kui palju oleks normaalne alustuseks kodustes tingimustes teha?(jõusaali fänn ma ei ole lihtsalt, kuigi seal on käidud mõned korrad) Pole eriti selliste kavadega kursis...
  2. Kodune treening

    Tere, mõtlesin pikalt ja otsustasin siia kirjutada. Ütlen kohe ette ära, et olen algaja kuid motivatsioon on olemas ja loodan, et oma postitusega puitu ei pane Olen 20; kaalun 50 kg (jõuludega tuli kuidagi 5 kg juurde); pikkust 165 cm Ilmselgelt alakaalus aga tervis korras ja see kaal sobib kõige rohkem ka mulle endale. See kaal on ühtlasi püsinud ka viimased 2 aastat kohe kindlasti. Tahaksin aga hakata kodus kindlatel aegadel trenni tegema hakata...kuid mis see oleks? Ning kui tihti? Mõni kord satuksin ka ujuma...eesmärki kui sellist konkreetselt püstitada ei oska, tahaks vaid keha sportlikumale tasandile viia ja aktiivsem olla... Toitumiskava mul ei ole kuid korralikud söögikorrad on olemas ja püüan üldse toitumist jälgida, et kõike liiga palju ei saaks... Aga loodan, et keegi oskab natukene koduse treeningu osas abiks olla
×