Jump to content

asada14

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

asada14

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 06.05.1993
  1. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    16a 202cm 110kg
  2. Lihaste treening

    Mitu korda tohiks teha intensiivselt nädalas Sääre - , reie (pealmine tagumine lihas), kõht, alaselg , rind , selg , õlad. Et ülekoormust ei tekiks ja et lihas korralikult taastuks.
  3. rebestus vms?

    Ega kui sul oleks rebestus siis sa suure tõenäosusega ei saaks korralikult kõndidagi. Nii et suure tõenäosusega sul võibolla ülekoormus või oled midagi lihtsalt ära tõmmand.
  4. Kasv!

    see värk pakkus 196 cm aga olen 200cm nojah pakub veits mööda kuna kasvan kah veel
  5. Umberm66t

    1.Vanus 15 a 2.Pikkus 198,5 cm 3.Kaal 110 kg 4.Jalg 64 cm 5.S22r 43 cm 6.Biitseps 38,5 cm 7.K6ht 93 cm 8.Rind 112 cm Kaal ja pikkus spordi arsti juures mõõdetud nii et väga täpsed.
  6. treening korvpalliks(hüppe võime)

    hüppa hüppenööriga aitab kõvasti kui teed päevas 1000 hüppet.
  7. Euro 2008 Austria - Switzerland

    Saksamaale ja Portugalile.
  8. Tere Ott Kiivikas. Oleks niuke küsimus kas on normaalne olen 14a. kaalun 104.7kg ja pikkus 197cm ja viimase kolme kuuga 3cm kasvand ja ma näen täiesti normaal kaalus inimene välja. Ei ole kunagi kasutanud massilisajaid või minegeid muid spetsiaalseid aineid. Trennid olen kunagi käind 6a. ujumises, 3,5 a. jalgpallis, 0.5a korvpallis ja 0.5a. karates praegu käin jõusaal + korvpall (centerit mängin).Kohe varsti 15a. saab täis. Küsimus seisneb selles palju ma veel võin kasvada? Ma ei treeni enda jalgu jala pressi all ega kuskil mujal kui välja arvata korvpall.
×