Jump to content

joumeesS

Kasutajad
  • Sisu loend

    35
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

joumeesS

  • Tase
    Algaja
  1. Kasutaja

    Kahtlustan seda et keeegi võib igahetk sisse häkkida ning sellepärast teeksin ennas nähtamatuks et keegi mind ei tunneks enam !!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Kasutaja

    Keegi tõesti ei saa ära kustutada ? Hädasti oleks vaja !
  3. Kasutaja

    Tere, selline palve siis, et kas keegi saaks mu kasutaja ära kustutada? Hädasti oleks vaja.. Tänud.
  4. Naise ideeal vorm

    Kui kallistad sellist naist, siis tekib selline tunne, et kallistad teist lihastes meest.
  5. Ektomorf?

    Keegi seletaks mis on ektomorf?
  6. Peksa saamine

    Kahe sugutiga
  7. hüppe treening programm

    Räägid äkki lähemalt, mis see AA3 on?
  8. Naise ideeal vorm

    Joey postitatud neid päris kena. No selline keskmine, võiks tiba paksem olla oleks pöörfi.
  9. hüppe treening programm

    ...............
  10. Küsimus seoses kavaga

    Point selles ,et ma suht noor ning kang liiga raske mõne harjutuse jaoks (prantsuse surumine, svung jms..) Aga muidu suured tänud
  11. Küsimus seoses kavaga

    NO oskate mõnda kasulikku harjutust soovitada siis mis moodustaks ühe normaalse ja korraliku trenni?
  12. Küsimus seoses kavaga

    ET keegi oskab öelda, kuidas treenida, et tuleks lihaseid, kasvõi natuke, treeningvahenditest on olemas kahjuks ainult surumispink ning kang. Keegi võiks siis seletada, mis harjutusi saaks teha selle kangiga?
  13. Bug ?

    Okei, tänud sain korda.
  14. Bug ?

    Tahaks ,et see näitaks ikka kõiki postitusi mitte niimodi all ,keegi teab kuidas seda parandada saaks vms?
  15. Toidulisand

    Olen nüüd muutnud enda toitumist ning söön rohkem.. Aga keegi võiks mingi algelise kava siia visata, nt hommikul võileivad + munad jne.. Mis oleks tarvis hommikul/õhtul süüa vms.. AItähh..
×