Jump to content

raadik

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

raadik

  • Tase
    Vaatleja
  1. Naharebendid

    ütleme nii et proffi tasemini on veel omajagu aega..aga ikkagi usumind sa ei pea olema proff et rebendid tekiksid...suht palju on mul neid rinna piirkonnas rinnalt surumise pärast...
  2. Naharebendid

    alustuseks...kas üldse on võimalik neist rebenditest lahti saada?? mille tulemusel tekivad? viimati jõusaali külastasin, tegin korraliku sooja(nii umb..15min) olin jõusaalis mingi 2h..peegli eest mööda minnes nägin, et mõlemal õlal jooksevad "verised jutid" nüüd 2 päeva hiljem on taandunud aga ikka alles..kas see võis tulla jõutõmbest? või sellest et tegin ploki tõmbeid vastu kõhtu istudes??? ülejäänud harjutused ei andnud õlgadele koormust.. kõige masendavam kord oli see kui tegin trenni lõpetuseks kergelt kõhulihast.. hommiku ärkates nägin 3 rebendeid kõhu peal..et WTF..on need siis nii lihtsad tulema?
  3. toidulisandid

    üks selletas mulle, et nh.. kui lisandeid ei võta ja suurte raskustega mässata, ei pidand lihastele hea olema....ja kuda üldse nende kasutamistega lood on.... ühed laidavad kasutamist ja teised vastu pidi.. ja mida peaks kasutama kui nii 2-4 korda nädalas jõukas käia....
×