Jump to content

henriliiv

Kasutajad
  • Sisu loend

    64
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

henriliiv

  • Tase
    Värske olija
  1. Steroidid polegi nii kahjulikud ?

    Peaksite vist uuesti Kalmuse intervjuud lugema?...Ehk siis mis ma öelda tahan on nagu sealgi,et iga loll oskab end kuidagi ära tappa või vigastada...samuti steroidide suurim oht on nende loll kasutamine...kohe kindlasti on maailma tippkulturistid pideva meditsiinilise jälgimise all ja nii minimaliseerivad nad endale tehtud kahju,samas kui mõni 15 aastane kodus vaikselt tabletikesi neelab ilma et keegi teaks ja siis ta tulevikus imestab et miks ta küll lühikeseks jäi või et miks kõrvalnähud kohe esineda tahvad.Tuleb õppida tundma enne seda asja millega tegu siis on vähem kahjulik.Hoolas autojuht kes on ka korralikult autokoolis käinud sõidab ikka ohutuminikui lubadeta rullnokk:D
  2. Dreamscape(ODM Remix)

    eiole,pane googleisse otsingusse...siis vaatad tutorialid läbi ja väga lihtne peaks olema:D
  3. Dreamscape(ODM Remix)

    http://www.youtube.com/watch?v=PEpzeHFAvI8 Niisiis minu mixitud väike lauluke...Mixmeister studio demo versiooniga....ehk kuulate annate ka teada mis arvate? Tänud ette ka siis:D
  4. 15a + pulber ?

    mina arvan et se kõigest valk ja süsivesikud ju...ikka tasub vaevalt sa nüüd vähki sellest saad:D
  5. Võistlused Mais

    Aga kui suur on umbkaudselt noorte vanusegrupis võistlevate rasvaprotsent ja kehakaal võistlushetkel?Et teada saada kas asjale mõelda või ei.
  6. Võistlused Mais

    Tere,kas Maikuus on ka Eestis kulturismi ja fitnessi võistlusi või ei ole?
  7. Uue aasta lubadus

    proovin saada kaalu 87kg(ilma paksuks minemata)
  8. HEAD UUT AASTAT

    Samuti head uut aastat ja õnne uusaastalubaduste täitumisel:D
  9. ise olen niipalju kuulnud et lisaraskusega tulevad rohkem esile,keharaskuse ja rohkemate kordustega aga lähevad ''tihedamaks'' mis on ka omamoodi loogiline ju
  10. Mina arvan samuti,et kui inimesel on eesmärk või asi mida tahta siis on inimese enda otsustada millega ta riskib selle saavutamise nimel.Puhaste võitmine steroididega ehk tõesti võib ebaaus olla,kuid üldiselt tundub et kõik arvavad et see maailm ikka jube puhas kõigest kes siin materdavad ja nüüd siis on järsku pettunud selles maailmas ja paanitsevad...mis inimene ise otsustab teha on ka täpselt õige talle.Otse loomulikult ju tahavd päris paljud meist olla suuremad,kui geneetika neile lubab,miks ka mitte?Inimesele meeldib suurus siis aga palun,kasutab siis steroide kui tahab ja sel juhul pole siin miskit halba,vähemalt minu suhtumine on nii,kui inimene tahab olla suurem ja steroide kasutada siis palun,tervisele see head ei tee kuid mis see teiste öelda kas ta võib rikkuda veidike oma tervist et olla suurem või ei, inimese enda asi ju kas ta seda tahab või ei.
  11. ja kelle puhas jutt see siis oleks?
  12. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    177cm 77kg 15a ravaprotsent peaks olema kuskil 12-14
  13. Küsimus toitumiskavaga

    Tere, on se teema kord olnud kuid vastust ei saanud...tellisin toitumiskava ja on mõned küsimused sellega seoses...aga kuhu emailile need esitada?kui se pole foorumis levitamiseks siis ehk vastata emailile henri119202@hotmail.com vastaks ehk keegi kes ise on tellinud selle võisiis ehk Kiivikas isiklikult? Tänades, Henri Liiv
  14. Helbed kuivainena

    Niisis on mul sees toitumiskavas et süüa helbeid kuivainena(mõeldud kaerahelbeid,neljaviljahelbeid jne) Kas se tähendab et täiesti kuivalt nad sisse ajada endale või miskit muud?
  15. Kas on võimalik, et

    äkki tal olid siis käed nii lühikesed lihtsalt et ei ulatunud:D
×