Jump to content

Payton

Kasutajad
  • Sisu loend

    34
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Payton

  • Tase
    Algaja
  1. SÜGISSURUMINE 2005

    Kuna tulemused tulevad juba?
  2. SÜGISSURUMINE 2005

    Mix tulemusi veel pole?
  3. EMV jõutõstmises?

    Misasja...kui ma olen praegu 18 ja saan aprillis 19,kas ma pean siis juuniorite all võistlema?
  4. ega see rinna lihasele liig pole??

    Tuleb aru saada,et rind pole kõige tähtsam.Ise läxin 2 aastat tagasi jõusaali(just olin saanud 17) siis surusin 60 üles.Peamine põhjus,mix ültse jõusaali läxin oli see,et klassis oli rinnalt surumine ja kaotasin parimale 25kg-ga.Jõusaalis läx rõhk ainult rinna trennile,käisin 5x nädalas jõusaalis ja alati tegin rinda,praegu tundub see väga ebanormaalne.Samas jõudu tuli juurde,nii kahe nädalaga 5kg.Jätkasin samamoodi trenni,sest tore ju kui jõud tuleb,sain 2 kuuga veel rinnalt 15kg juurde ehk sis juba 95.Sis tuli seisak,2 nädalaga ei tulnud midagi juurde,pigem läx alla,siis hakkasin lisax valgule veel kreatiini võtma ja punnisin pooleteist kuuga veel 10kg juurde aga sis oli kõik!Algas pigem langus,ise mõtlesin,et mis viga,et treenin ju samamoodi.Siis vaatasin peeglisse aga tuleb välja,et ma olin sealt alati ainult rinda vaadanud aga tegelt olid käed väga peenikesed ja jalad ka.Muutsin kohe trenni,alguses tegin kõiki lihaseid 2x nädalas,nüüd teen igat lihast 1x nädalas.Jõudu tuleb igalpoolt juurde ja juba Eesti meister surumises ja kolmikvõistluse kavatsen ka märtsis ära võita.Lihtsalt mul oli rind nii välja arenenud ja sellise trenniga ei saanud enam midagi juurde tulla.Sul soovitan rinda 2x nädalas teha ja mõlemal päeval ikka korralikult,tavaline surumine+ kaldpingid mõlemal päeval ja samas tee teisi lihaseid ka korralikult.Loodan,et see jutt aitab veel paljusi,et rinnalt surumine ei tohi olla kõige tähtsam.
  5. Põltsamaa 10.november! TULGE SURUMA!!!

    kus ikkagi pildid üleval on?seal öeldi küll aadress aga ei jäänud meelde
  6. Põltsamaa 10.november! TULGE SURUMA!!!

    Võistlus oli ok...ainult kohtunik oli liiga mõjutatav ...mis aadressil võistluse pildid on?
  7. Põltsamaa 10.november! TULGE SURUMA!!!

    Palju siis juba võistlejaid registreerunud on?Kõik noored kellel võimalik on tulge muidugi suruma...hea et keegi ikka viicib selliseid üritusi korraldada ja neid üritusi on kahjux vähe...
  8. Kumb kreatiin?

    Kumba kreatiini soovitate osta,kas Kreatiin monohüdraat -tai kane või siis Kreatiin monohüdraat-Koelbel?Kas neil on ültse mingi vahe peale hinna ja kumba teie tarbite?Varem tarvitasin ise fasti kreatiini,nüüd seal pankrott ja vaja midagi uut.
  9. Tahaks räigete rääpide pändide nimesid

    KaupzK nimetatud räpparid on küll kõvad aga kõige kõvemad on ikka 2pac ja eminem.Need vennad nagu raiuvad kõige rohkem(nagu sõimavad ja on jõhkra häälega)Ise kuulan neid igatahes trenni aeg ja nende esitajate sõnad annavad tahtmist mulle küll juurde!
  10. rind

    Kui arengut ei toimu...siis järelikult treenid valesti.Mul oli vahepeal sama jama...aga siis muutsin tehnikat,Muidu surusin rinnalt põrkega(kuigi jõudu tuli juurde,ei tulnud lihast)...aga nüüd ilma ja alla lastes hingan sügavalt sisse ja üles tõstes välja ja üldse üritan tõsta raskusi rahulikult,mitte kiirustades(nüüd tulevad mõlemad,nii jõud kui lihas;).ja kui sa äkki sillaga surud siis pole erilist arengut üldse oodata.Ühesõnaga ma arvan,et asi on tehnikas ja kindlasti on tähtis ka venitamine ja toitumine!Edu
  11. Palju keegi rinnalt surub

    noo seal võistlustel oli kükk 120 ja jõutõmme 175...aga kükki tegin elus kolmandat korda seal...paar nädalat tagasi tegin juba 4x12 105kg-ga...maxi tõesti pole proovinud...annan teada kui proovin ja jõutõmbe rekord on 200kg.Vilts sul on täiesti õigus!
  12. Palju keegi rinnalt surub

    Ei ole seal midagi nii müstilist,et 18 aastne surub ca 130kg ja mul tegelikult kodus ka kõik vahendid olemas...muidu käisin tartus mv-s...praegu pole aega käia seal...sügisest uuesti...,sest kodus kangi max raskus ainult 105kg...kui ikka ei usu,siis loe www.silbaum.net...vaata sealt noorte tulemusi 2004...seal võistlustel surusin 112.5 küll jah...aga need olid mul esimesd võistlused ja tehnikat päris ei teadnud...ja ennem said katsed otsa...kui suuremate raskusteni jõudsin...järgmine kord olen targem ja panen rohkem algaraskusex!-Siim Subi
  13. Kuulake lõik rammumehed!!!

    Kas võistlusele võivad kõik noored tulla või on see ainult Põltsamaa siseasi?Ise oleks muidu väga huvitatud võistlemisest!
  14. Palju keegi rinnalt surub

    Sain nädal tagasi 18...kaal on 88 ja max 135...Treenin rinda 2x nädalas...püramiid ja teine päev 4 seeriat raskustega 90-105 ja 8-12ed seeriad...
  15. VITAMIINID

    Väsimus on siis,kui koolist tulen aga trenni aeg kaob see kohe ära ja nüüd jõuan trennis ennast veel rohkem pingutada!!!(kuna kuulsin,et trenni aeg on kasulik 1-2l vett juua,varem ei joonud üldse)Nüüd ostan vitamiine ka ja loodetavasti annavad need veel energiat juurde:) aga ikkagi need fasti vitamiinid,kas on kasulik neid osta või on mõttekam apteegist osta?
×