Jump to content

nope

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

nope

  • Tase
    Algaja
  1. Põhimõtteliselt asi selles, et ei tea kuidas võtta neid sisse. Arst küll ütles, et 3 tabletti korraga sisse näiteks peale hommikusööki. Ravimi infolehel on kirjas: Tavaline annus on 3 tabletti üks kord ööpäevas, soovitatavalt koos toiduga. Ise neelasin need suured 3 tabletti üks haaval alla juues vett peale, mis oli üsna raske. Küsimus selles, et kuidas oleks parem viis tablette sisse süüa? Kas peaksin toidu sisse puistama need kolm tabletti (näiteks pudru või müsli)? Tegemist on ravimiga, mida kasutatakse "osteoartroosi lühiajaliseks sümptomaatiliseks raviks". Aitäh.
  2. Põlveprobleemid

    Mul sama asi põhiliselt,ma arvan. --- Kuskilt lugesin ,et kui teha mingeid tavalisi harjutusi ,siis jalg läheb aina tugevamaks ja lihast tuleb samuti juurde ja ei ole enam nii valus?Mis arvate ? Mis harjutusi teha jalgadele(ilma raskuseta)?Ma ise olen suht peenike ja lühike ja hakkasin alles paar kuud tagasi jõusaalis käima,et äkki mul ei ole jalad piisavalt tugevad vms..
  3. kama toiduna

    Ma ei saa nüüd aru ,kas müsli söömine on halb? Ise söön iga hommik müslit ,kus on pähkleid jms.
  4. nälg võtab silmanägemise

    Sa pead hakkama ÕIGESTI toituma.Mul on olnud selliseid momente ,kus hakkab pilt uduseks minema ,siis ma tavaliselt istusin maha ,kuni üle läks.Nälg oli mul suur ja kuulsin nagu vee all (mitte koguaeg ,aga kui lihtsalt seisin kunagi sööklas järjekorras ,siis hakkas pilt mustaks minema ja kuulsin nagu vee all mulisemist).Kogemused olid õudsad ,aga midagi väga õudsat ei juhtunud ,sest ma ei minestanud kordagi.Maoga on mul samuti probleemid kui kõht tühi ,ebameeldivus/piinlikus teiste juures näiteks tunnis korises valjusti kõht ja oli kuulda kuidas kõht erinevaid 'sounde' tegi.Mul oli peamiselt probleem,et ma ei jõudnud või pigem ei viitsinud hommikust süüa.Näljast tekkisid gaasid ,jube piinlik (tunni ajal ). Ma arvan ,et asi on su toitumisest.Söö hommikul kasvõi pudru ,ükskõik kui ei maitse ,siis pole piinlikust teiste ees ,ei ole kartust minestamisest või et kiirabi tuleb jne. Hommikul ma söön nüüd midagi ,vahel ikka läheb kõht liiga tühjaks ja hakkab pilt eest minema ,aga mul põhiliselt selline probleem ,kui ma ei söö piisavalt. Tõsiselt võta endale aega ,kui asi on hommikusöögis ,siis sunni ennast üles ärkama ja sööma,kui on kiire ,siis las ootab see kiire asi näiteks kool ,vähemalt ei minesta ,kõht ei unda ja parem on olla. Imelik ,et sa ütlesid ,et tõmbas naha märjaks ,siis peaksid arsti juurde minema . Aga ma arvan ,et kõik siin seda teemat lugedes kahtlustavad ,et tegemist toitumisega ,siililegi selge.Võta ennast kokku,hakka rohkem sööma ,kui näed välja nagu makaroon ,sööma peab ,isegi kui oled natuke tüse -see ei loe ,inimene peab ju kõik päevased valgud jm kättesaama ,see ei ole võimatu.
  5. Põlveprobleemid

    Kui kedagi huvitab ,siis on asi paranenud .Leidsin fastum geeli vms oli kodus olemas ja proovisin järgi -paari päeva pärast tundsin ,et kükitades ei ole enam eriti valus.Ma ei ole arsti juurde ikka läinud laiskus..Aga asi paraneb. --- Tahaks küsida ,et mul käivad kraksud põlvedes ,et kui kükitan (venitades selgroos jne) .Et kas mul on siis soolad põlvedes või?Kuidas sooli saab välja?Andke linke ,kui viitsimist.
  6. Söön ma piisavalt?

    Liiga vähe sööd.Ja ,kui sa sööd viimast korda kell 22.00 ,siis kella 6.00-ni on aega üle 8 tunni ,mis on liiga palju minuarust ,ma soovitaksin süüa ka kell 00.00 viimast korda.Aga seda eelistan mina.Kui sa tahad massi kasvatada ,siis peaksid rohkem sööma.Näiteks kell 22.00 peaks ka olema mingi toitvam söök või mis? Oota ekspertide arvamust .
  7. Põlveprobleemid

    No ma pean vist kunagi arsti aja kinni panema ,siis näeb.Aga ma ei arva ,et asi väga tõsine on ,sest kui ma käteringe teen ,siis käivad ka kraksud ,samuti varvastega ,kui kõverdan suuri varbaid.Natuke veider jah ,aga ju mõndadel on nii .Ma saan isegi pöialdega krakse teha ,ei tea miks ,maybe seda kraksuvärki saab kasuks pöörata Freakshow .Mul on see loomulik ,aga veits imelik on ,et põlved lähevad valusaks.Central sul läks see valu ära ,kui tegid pikaajalise pausi?Mul jälle erinev ,et lapsena ma ei harrastanud sporti ,sellest see probleem ei ole.Aga see ei sega eriti ,kuna kui ma kõnnin ,siis valus ei ole ja ei mingeid krakse ,aga kükitamisel on raskus läheb jalgadele ,siis käivad kraksud ja läheb valusaks raskuse tõttu ,ma arvan ,kui loogiliselt mõelda . Leidsin ka samast probleemist kõneleva posituse,kui kedagi huvitab http://arst.ee/?sid=0cf9fabf5fc04bb8621c5d...wer&id=7340
  8. jõusaal või mitte? kui vanalt? milleks?

    Sul on täiesti vale arusaam.15 a võivad kohe kindlasti käia jõusaalis ,ma arvan ,et paljud tuntud tegelased alustasid 15 aastasena ,samuti ka ma. Tegelikult sa ei pea üldse treenerit palkama ,sa lähed oma jõusaali treeneri juurde ja ta annab sulle tasuta ühe kava ja soovitusi mida teeksid jne(vähemalt osades jõusaalides).Sa oled 15 a viska välja see tibijutt ,et natsa seda ja natsa toda ,ole mees .Muidugi kui sa käid vähemalt 3 korda nädalas jõusaalis ja teed piisavalt trenni ,siis suveks oled vormis .Aga su arusaama muuta ,siis tea ,et kui sa ainult teed kõhulihaseid ja 'natsa' muskleid siis sa friigistud ,tee kõigile lihastele trenni (noh mitte kõigila ,aga kindlasti jalalihastele jne).Arvad et ole ilusa kehaga ,kui sa oled musklis igaltpoolt ja osad kohad ei ole.Kas sa toitud päevas iga 4 tunni tagant?Kui sa teed trenni ,siis tuleks hakata vastavalt toituma.Nii saad endale saavutada hea vormi . Viska peast välja ka mõte ,et kasv jääb kinni.Ei jää ,kui sa just igapäev 5 tundi ei tee jõusaalis trenni - väike näide.Kas ei jää kinni ,see on valejutt ,ära usu seda jama .
  9. Põlveprobleemid

    Asi selles ,et lapsest saati on nii olnud ,et kui kükitan käivad põlvedes kraksud ,kõrvaga on kuulda ja põlved lähevad valusaks.Ise ei ole arstil käinud ,aga see probleem on olnud ammu,et kas asi on midagi põlvekehretes?Andke linke ,kust saaks lugeda sellest.Ja kas tohiksin jalgadega raskusi tõsta?On see ravitav? Aitäh.
  10. Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

    Tegelikult tee neid harjutusi http://www.metacafe.com/watch/715974/how_t...kout_routine_5/ ,sealt leiad veel muid linke ,kust saab teisigi harjutusi teha kasvõi kodus.Toitumises peitubki muidu võti ,niiet telli toidukava ja pole mõtet ennast näljutada .Söö ja tee trenni.
  11. Natuke nõu vaja!

    Mul ka mingi jama ,et kui teen tavalisi kükke ilma millegita käivad kraksud,teen kümme kükki ,ikka käivad kraksud ja jalad on väsinud ,kraksud käivad põlvekederi kohast ma arvan.Äkki on ära kulunud ja enam ei saa midagi teha?
  12. söömine?!?!

    tahaksin küsida veel ,et kas iga kolme tunni tagant peab sööma kõhu täis või ainult ühe leiva jne ?.
  13. Paha hakkas.

    tahaksin küsida seda ,vabandust et siin teemas küsin ,aga asi siis selles et ma teen jõusaalis trenni alguses soojendust joon vett peale teen muid harjutusi joon vett peale ja kui hakkan tegema kõhulihaseid siis ei jõua kuna magu vett täis tunnen vee loksumist kõhus ,mis teha ,joomisest loobuda ei saa ,sest kurk kuivaks :/ on see normaanle?
×