Jump to content

Micmoc

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Micmoc

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 03.02.1993

Viimase Profiili Külastajad

2 591 profile views
  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Reedeti tulla ei saa, nii et pühapäeviti oleksin mina kohal. Aga kas juba selle nädala pühapäev või siiski järgmisest nädalast nagu juttu oli?
  2. Tänu nendele uutele mikrofonidele oli saadet kohe palju mõnusam vaadata. Kiitus!
  3. Kas kuskil on võimalik eelmisi osasid ka näha?
  4. Hüppetreeningu vahendite valmistamine

    Kuisul rohkem aega on ja viitsit natuke rohkem mõelda, ma soovitaks sul midagi sellist ehitada: http://www.vertimax.com/ Ise olen sellega(Vertimax V6 või V8 ma ei mäleta kumb see oli) treeninud ja mulle see masin väga meeldib, kui Eestisse tagasi tulen ja aega leian, võibolla isegi proovin teha selle.
  5. Kuidas vältida ülesöömist ?

    Isu tuleb, lükka närimiskumm suhu. Mind see aitab.
  6. Mida see mees teeb?!

    Kang on juba enne kõver ju kui ta selle kätte võtab.
  7. Jooksmine Raskusega!

    Poes on müügil erinevate raskustega sellised sidemed vms. Endal on mingid Kettler'i raskused, käivad krõpsuga ümber käe/jala, liiv on sees, teised on veel, seal on mingid plaadikesed sees.
  8. Tahaks liigsetest kilodest lahti saada. AIDAKE!

    Miks mitte üle 20 minuti päevas?
  9. Paljud teist solaaariumis käivad.

    Pakuks endale III, sest päike hakkab ilusti peale, aga unustan õigel ajal riided selga panna
  10. Paljud teist solaaariumis käivad.

    Olen korra käinud, kuna enne kui Egiptuse reisi läksin. Soovitati, et minge, siis tugeva päikese käes ei põle ära. Mingit kasu sellest küll ei olnud, sest peale poolt tundi päevitamist olin ma üleni punane ja ülejäänud reisi pidin dressipluusiga käima
  11. Huvi suvise MMA baaskursuse vastu?

    Läätsed ikka naljalt silmast ära ei tule niisama, kui just keegi sulle näppe silma ei lükka ja ka siis ei pruugi need ära tulla.
  12. jooksmine- rasva põletus ja söömine

    Alles tegid sarnase teema. Pole mõtet teha mitut teemat, küsi seal teises teemas, kui midagi arusaamatuks jäi.
  13. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    Ott Kiivikas +
  14. Huvi suvise MMA baaskursuse vastu?

    Aga millal Pärnus plaanis teha on?
×