Jump to content

raku

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

raku

  • Tase
    Algaja
  1. Kava!!

    tahaks ka seda kava siis raku16@hot.ee
  2. Sooviks konkreetsemaid vastuseid

    Ma ise teen, 15min trenni algul ratast ja 15 min lõpus, aga ei ei usu et see on piisav NT rasvapõletuseks , mida mul oleks vaja, äkki keegi oskaks öelda, mis oleks selline sobiv rattaga sõit/jooksmine ?
  3. Kõhu ja rinnalihased

    ma teen nii, et jalad õlalaiuselt, panen sirgelt, hoian natuke aega, kõvrdan kõhule hoian vähem kui sirelt, ja uuesti sirgeks jalad
  4. Kõhu ja rinnalihased

    mismõttes fikseerida ? pmst, proovisin jalad õlalaiuselt hoida, nüüd oli juba tunda, et nati ka kõhulihastele mõjub, arvan et ikka veel ei tee päris õieti :S
  5. Kõhu ja rinnalihased

    3 seeriat ja 10 kordust ikka pigem proovisin ja kõhulisae väsitab mõnusalt ikka ära eks näis mis mõne kuujooksul juhtuma hakkab Tänud !
  6. Algaja kava, abi .

    Vaatasin seda algajate kava ja seal jõusaalis, kus käind, mõnda trenasööri pole. Ise alles täitsa uus sellel asjal seega keegi võiks abi pakkuda, mis võiks nende harjutuste asemel teha(millise trenasööriga) : 1) Lendamine trenazööril küljele 2)Allasurumised plokil 3)Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril aitähh !
  7. Kõhu ja rinnalihased

    okei, oleks tänulik
  8. Kõhu ja rinnalihased

    ja mis harjutus see oleks ?
  9. Kõhu ja rinnalihased

    Tänud kõigile vastajatele !
  10. Kõhu ja rinnalihased

    Et, kui hakkan selle algajate kavajärgi tegema, siis mingi ajapärast on ikka tulemust ka näha, just eriti nende piirkondade juures ?
  11. Kõhu ja rinnalihased

    Olen 17a poiss, kes alustas jõusaalis käimistalles paar päeva tagasi . oleks vaja suuremat tähelepanu panna kõhu ja rinna piirkonda, sest seal on natuke palju rasva(pekki?) ehk siis , milliseid harjutusi tuleks teha, et kiirelt ja efektiivselt kaotada sealt see rasv ? Ettetänades, Raku
×