Jump to content

urmastamm

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

urmastamm

  • Tase
    Vaatleja
  1. Söömiskava JA rasv rinnal ja kõhul

    Ma tahaksin tänada kõikki kes oma tarkust siin jagasid ... Suur tänud teile ja edu teile......
  2. Söömiskava JA rasv rinnal ja kõhul

    Mõni mees oli siin väga härga täis.NOJAH kui pole antud mõistusega siis on rammuga.Võis siis lusikaga antud ja kulbiga võetud. JA olen düsgraaf ja mis sellest see juba sünnist saati käidud logopeedi juures kuid ei midagi.... Kuid see EI OLNUD TEEMA milleks ma siia pöördusin. Keegi tark rääkis et teha nedele keha osadele rohkem aeroopset trenni.Kuid kuidas teha siis rinndkehale aeroopset trenni.....
  3. Söömiskava JA rasv rinnal ja kõhul

    ja ja täppselt ehk annate nõu...... söömine on tähtis aga mis treeninkut oleks vaja nii aeroopses kui ka muid.....?
  4. Söömiskava JA rasv rinnal ja kõhul

    no reitele ei kogune rasva ja naiseks ka ei hakka muutuma. Nagu aru saan on kõik kinni söögis.Kuidas oleks see toiduaine valik menüüs..... 1. makaroon , spagettid , karahelbe puder . 2.punane uba , ananass , porgand . rohkem ei oska öelda kanna rinna ostmiseks pole nagu raha ja kuidas siis teha aeroopset treeninkut et kulutada rasva mitte lihaseid.....
  5. Söömiskava JA rasv rinnal ja kõhul

    no hilja aegu hakkasin tähele panema ja häirima see....päris järsku pole kaal on kõikunu nii 74-77 kuigi tundub mulle et olen suhteliselt kõhnemaks jäänud. JA vaatasin seda webtrainer seal on ju jõusaalis käijale mõeldud ma tegele rohkem selliste aladega nagu Wushu.Wing tsun ja akrobaatika Pole selline jõusaali hunt noh selles mõttes et ma käin jõusaalis aga mitte selles eesmärgiks et kasvatada lihas massi...... Mure täitsa suur söön ka vähe rasva.....ube , makaroonid, spakettid jne.....aga raha seab omad piirid ......lõhet ja kana rinda ei jõua osta kuna olen õppilane ja elan ühiselamus.....
  6. hei . kuhu peaks pöörduma et saada omale söömis kava ,et saada profesionaalset nõu . Soov oleks saada lahti rasvast mis on rinnal ja kõhul. Eriti häirib rasv rinnal.Kummardudes on rinnad lödevad nagu rasv oleks kadunud aga nahk lottendab midagi sellist Muidu keha indeks või see mis pikkuse ja kaaluga koos arst arvutas oli 22 ja väga hea ütles.Muidu olen 184 ja 77 kg Ehk aitate tänud .......
×