Jump to content

neiu2007

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

neiu2007

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.04.1987
  1. Trenažöör

    Need on kummid jah, reaalselt käsi ikka treenivad, kuigi ma olen põhirõhu jalgadesse pannud ( need on mul probleemsemad alad).
  2. Trenažöör

    Asendit kahjuks muuta ei saa ja käepaelad on selleks, et ainult käsi treenida
  3. Trenažöör

    Ostisin Hobbyhall`ist trenažööri Raleigh treeninguratas X-Ride Recumbent ( Vt sport ja vaba aeg ning sealt sporditarbed. Olen nüüd regulaarselt kuu aega, 5 päeva nädalas 30 minutit vändanud. Olemas on ka polari pulsikell, mille järgi teen õigel pulsisagedusel trenni. Kahjuks on tekkinud jala valud ( sääremarjas). Eriti valutavad õhtul. See ei ole talumatu valu, aga selline, mis tekib kui oled näiteks terve päeva jalutanud ja õhtuks on jalad läbi ( väsinud). Nüüd sellest nädalast teen trenni nii, et neli korda nädalas, ühepäevaste vahedega ja 45 minutit korraga. Peale trenni venitan nii, et tõstan ühe jala ratta sadula peale ja kummardun ette poole ning tõmban ka varvastest kinni hoides jalga natuke üles, nii venitan just sääremarja, mis mul ka valutab. Aga ikkagi annab jalgadesse tunda. Kas asi on selles trenažööris või ei venita ma piisavalt ? Olen igasuguse kriitika eest tänulik
  4. kaalust alla

    eks ma siis lisan pähklid ja juustu ka menüüsse Poleks eales arvanud, et söömine võib nii raske olla
  5. kaalust alla

    Lõunaks näiteks mingi supp / kana või kala lihaga roog Millest siis rasvu saaks ? lihast saabki ju
  6. kaalust alla

    Ok ma kirjutan oma üldise päeva toitumiskava, et teie kui spetsialistide arvamust kuulda 07.00 pudru banaaniga / muna + 2 täisteraleiba 09.45 õun 11.30 lõuna 15.30 salat ( keedetud porgand/juurviljasegu/tomat kodujuustuga vms) 18.30 kokteil (klaas jogurtit või piima mingi kaalu alandava pulbriga segatud) no millalgi ka trenn
  7. kaalust alla

    Kuidas ``kahjumisse`` jääda? et näiteks söön 1200 kalorit ja trennis kulutan 500 kalorit sellest ?
  8. kaalust alla

    Mulle joosta ei meeldi, aga klubis tantsida küll
  9. kaalust alla

    Lugesin selle artikli ka läbi, söömine on ikka nii keeruliseks tehtud Mis toit oleks siis hommikusöögiks parim, ei saanud aru ( artiklis oli kirjas, et mitte süsivesiniku vaid rasvarikas, kas pudru ? )
  10. kaalust alla

    ega neid liigseid kilosid vist väga palju ei olegi, kuskil 3 minu meelest. Ja need on tulnud kunagi põetud söömishäirest, selle tulemusena on ainevahetus aeglane. Ma olen lugenud portsu materjali toitumise kohta niiet kõik reeglid on teada, aga praktikas olen olnud natuke nõrk
  11. kaalust alla

    Toitumine peaks korras olema ja eks ma ikka püüan magusat mitte pugida. See HIIT on siis kiire ja aeglane ning kerge ja raske koormus vaheldumisi, nagu spinningus tehakse jah, olen aasta seal trennis käinud ja enamvähem tean kuidas asjad käivad kuigi treener rääkis et fat burn ( rasva põletus) on ka stabiilse kiiruse- ja koormusega 50 min trenn.
  12. kaalust alla

    Täänan kõigile vastuste eest. Eks ma siis algul väntan 30 minti ja siis vaikselt hakkan minuteid juurde kruvima Jõudu teilegi !
  13. kaalust alla

    Kas piisab kui teen iga päev 30 minti kõvat trenni ? (Väntan kodus trenažööriga, suht raske rešiimiga) Jään vastust ootama
×