Jump to content

Reix_z

Kasutajad
  • Sisu loend

    30
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Reix_z

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 17.07.1989
  1. Küsimus hüppamise kohta

    Algul tee ikka soojendust ja venita seeriate vahel ja 2kki vedeliku puudus kui krampi jalad l2hevad
  2. Sooviks konkreetsemaid vastuseid

    Kui saalis k2id 3* n2dalas, siis peaksid puhkep2evadel jooksmas k2ima.
  3. massilisandid

    Sa peaksid toitumise ka paika saama ,siis hakkab ka kehakaal t6usma. S66gi vahed v6iksid olla 2-3 tundi. Aga jah kasvueas ei ole nii soovituslik trenniga yle pingutada
  4. Mass2

    Pudru ja muna on hea valik hommikus66giks Kui saad toitumise paika nii, et s66d iga kolme v6i kahe tunni tagand hakkab ka muskel kasvama
  5. Käed väsivad kohe ära.

    Sama siin ,peaksid seeriaid v2hendama v6i siis pausi seeriate vahel pikendama
  6. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Punnitamise peale ehk tuleb 10 2ra Ise kaalun 100kg
  7. kehakaalust rohkem

    +15-20kg(pole kaua kaalunud)
  8. V6tsin siit lehelt Edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks ja seal on antud harjutuste kordused 3*6-8. Mind huvitab kas oleks soovitatav samat kava teha kordusdega 4*6-8 v6i see l2heks liiale?
  9. trenažööril sõudmine

    T2pselt ,ma m6tlen plokkseadet
  10. Kreatiini ainult trennipäevadel

    Ise ma soovitaks laadimisfaasi ikka teha ,see varustab lihased vajaliku kreatiini hulgaga ja siis hakkad seda hulka lihtsalt ylal hoidma.
  11. Paha hakkas.

    Ime pole kui paha hakkas kui kiiresti pool liitrit endale sisse ajas. Organism ei v6ta nii k2hku vastu. K6hulihased surusid mao kokku siis hakkaski k6ht keerama. Arvan mina
  12. MASS2 või Muscle+

    Mass2+kreatiin, eriti hea tulemus
  13. Animal Pak

    Igatahes oleksin mina nende l2tte 2ra l2mbunud Ma ei saanud neid kudagi ilma pooleks tegemata alla Aitavad v2gevalt, tunned kohe ,et energiat on rohkem
  14. peale trenni?

    Peaks s66mis ajad paika saama. Poovi syya iga kolme tunni j2rel ja yrita trenn kuskil sinna vahele trygida
×