Jump to content

cavaliers

Kasutajad
  • Sisu loend

    10
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

cavaliers

  • Tase
    Algaja
  1. Lean Gain massilisaja

    seda tahtsingi teada tänan !
  2. Lean Gain massilisaja

    tegelikult sõnastasin võibolla küsimuse valesti tahaksin täpselt teada, kas on seal midagi hullu, kui ma oma segu piimaga koos teen ? on sellel suur vahe võrreldes veega ? tänan
  3. Lean Gain massilisaja

    ta peaks korra oma viimast toodet piimaga proovima, no väga hea maitsega kokteil tuleb kokku !
  4. Lean Gain massilisaja

    tere, olen endale soetanud massilisaja Lean Gain ja on tekkinud siis paar küsimust, esiteks kas pulbrisegu võib ka piimaga segada, või ei ole soovitatav ? teiseks küsimuseks oleks, kas Lean Gain'is olevad proteiinid on kiiresti imenduvad või aeglaselt, tänan!
  5. kreatiin gaseeritud veega?

    peale trenni gaasidega veega koos võttes ei tohiks küll probleemi olla.
  6. Küsimus massi ja reljeefi kohta

    no samad sõnad sulle ilmselget vastust ongi mõtetu kirjutada äkki reljeefi kava ei olegi vaid rasva põletamine vaid ka lihase kuju vormimine ja vastupidavuse suurendamine no näed mis kõik välja tuleb
  7. Tõstmise isiklikud.

    olen 18, kaalun 72 kilo ja rinnalt surumisrekord on ligi poole aasta vanune,(pole proovinud pärast seda) nimelt siis 85kg.
  8. toitumine õhtul / öösel

    tähendab magades seedimine pole probleem jah ? tänan teie vastuste eest
  9. toitumine õhtul / öösel

    tänan vastuse eest kui sa aga ennem magama minekut sööd, võib selle järgi oletada et keha suudab öösel seedida toitu ? olen kuulnud, et süüa ei tohi 3 tundi ennem magama minekut... keegi teab ehk sellele küsimusele vastust ?
  10. toitumine õhtul / öösel

    Tere, nimelt uurisin toitumise kohta, kas võib õhtul süüa ja foorumis on kirjutatud, et ei tohi süüa ennem magama minekut (keha ei seedi toitu ära vms), küll aga leidsin ühe artikli, millel on 10 punkti massi kasvatuseks : http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...&textID=378 selle artikli kaheksas punkt näeb välja selline: 8. Söö öösel � Öösel on lihas puhkeasendis ning kasvab. Kui juua öösel üks proteiinishake koos glutamiini ja BCAA-dega, on maksimaalne lihaskasv öösel garanteeritud. selle artikli põhjal võiks uskuda et öösel suudab lihas ilusti aineid omastada... Äkki keegi oskab aidata, mis on õige ? Tänan
×