Jump to content

skllm

Kasutajad
  • Sisu loend

    73
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

skllm

  • Tase
    Värske olija
  1. MMA Püstivõitluse kursus Tartus

    Oleks samuti kursusest huvitatud. Kas on juba kursuse algusaeg paika pandud? Ei leidnud kodulehelt vastavat informatsiooni.
  2. Bodypumpi treeneriks saamine

    Kus sa trennis käid? Kas sa oma treeneriga pole rääkinud, küsinud kuidas tema oma teekonda alustas? Tegelikult võiksid oma spordiklubiga ka rääkida, kui füsioteraapia haridus käes, võivad nad isegi su teenetest huvitatud olla ja koolituse eest maksta.
  3. Euro 2008 Austria - Switzerland

    See mis Holland Itaalia ja Prantsusmaaga teinud on, on ikka äge. Kohati hakkas isegi neist kahju, nad üritasid ja üritasid aga said ikka haledalt peksa. Hollandi üle on ainult hea meel. Rootsi toob ka loodevasti homme võidu ära
  4. Euro 2008 Austria - Switzerland

    Kuule, kuule Kes enne EM algust ütles, et Holland ei pääse alagrupist edasi?
  5. Euro 2008 Austria - Switzerland

    2-0 hollandile peale esimest poolaega Tänan Holland, et ikka näitad, kuidas jalgpalli peab mängima. Esimene mäng, kus on olnud mida vaadata. Pange samamoodi teine poolaeg ka
  6. Euro 2008 Austria - Switzerland

    loodan hollandi ja rootis peale
  7. Euro 2008 Austria - Switzerland

    tegelikult ütles Zelinski midagi sellist : see pole kahjuks tänavajalgpall(vms), kus teatud arv poste ja nurki teevad kokku värava(arvu ei mäleta)
  8. vistrikud

    ÄRA AJA JAMA Kui sul roacuttane`t ei aita siis on jah jama. Ise võtsin ka aastat tagasi roacuttanet, nüüd hakkavad juba vistrikud tasa-pisi tagasi tulema, aga ainuke asi mis mind aitas. Puhastas siis naha mul peaaegu täielikult vistrikest asstaks ajaks. See on siis kõige kangem rohi üldse, määratakse ka ainult väga raske akne puhul(vistrikud ka rinnal ja seljal). Ravikuur on 5-6 kuud.( rohuga võib kaasneda ka väga palju kõrvalmõjusid, rääkige arstiga) Kindlasti soovitan kõigile kellel on akne
  9. Kipsis käega trenn?

    ühe käega kätekõverdused ja ühe käega lõuatõmbed, mida muud
  10. Alkohol

    rihmaks tõmmata? massi tuleb, aga mitte lihasmassi
  11. Armukesed.

    Käiamees ja jalgrattur saavad metsas kokku. Käiamees: "Nael kummi". Rattur mõtles natuke ja ütles vastu : "Käi per*se".
  12. Armukesed.

    Jões ujub forell. Vaatab! Lendab sääsk jõe kohal. Forell mõtleb, et kui sääsk natuke madalamalt lendaks, siis hüppaks ja püüaks sääse kinni, saaks hea kõhutäie. Kalda peal vaatab karu, et kui sääsk natuke madalamalt lendaks, püüaks forell sääse kinni ja ma krahmakin forelli kinni saaks hea kõhutäie. Teisel kaldal on jahimees, kes vaatab, et kui sääsk nüüd natuke madalamalt lendaks siis forell püüaks sääse kinni, karu püüaks forelli kinni ning mina laseksin karu maha. Saaks nahka värki särki. Samal kaldal on ka hiirepoiss, kes vaatab, et kui kui sääsk nüüd natuke madalamalt lendaks siis forell püüaks sääse kinni, karu püüaks forelli kinni ning jahimees laseks karu maha ning suurest erutusest kukkuks jahimehel võileib taskust välja ning siis ma saaks hea kõhutäie. Samal kaldal on veel kass, kes vaatab et kui kui sääsk nüüd natuke madalamalt lendaks siis forell püüaks sääse kinni, karu püüaks forelli kinni ning jahimees laseks karu maha ning hiir jookseks võileiva järele siis ma saaks ka hea kõhutäie. Nii lähebki. Sääsk lendab veidi madalamalt, forell püüab sääse kinni, karu püüab forelli kinni, jahimees laseb karu maha, võileib kukub välja, hiir jookseb võileiva poole, kass hüppab - MÖÖDA! Nii loo moraal on selles, et kui tahad kiisut märjaks saada, tuleb arvestada pika eelmänguga.
  13. iq

    inglisekeelne 110 eesti oma 60(mõttetult lühike nagu)
  14. 4. koht Esimeses postis viga. mitte õieti, vaid ÕIGESTI! Loodan, et vastasin ÕIGESTI!
  15. Rööbaspuul surumine

    Kas ta nüüd kõvasti annab, aga annab ikka. Rinnalihas ikkagi töötab.
×