Jump to content

avehs

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

avehs

  • Tase
    Vaatleja
  1. Suure ülekaalu kaotamine

    Võiksid harrastada 1 tund või rohkem käimist. Kuid kui toitumine on täitsa paigas peaks Sa ka tänu sellele kaalu kaotama. Aga minu arust oleks käimine praegu vägagi hea.
  2. Kooli algus!

    Mulle isiklikult sobib Selg + biitseps ja Õlg + triitseps või nagu Sul Rind+ triitseps. Trapetsit võiks äkki ka jala päeval teha?
  3. Kooli algus!

    Tere! Järgmisest nädalast siis hakkab jällegi kool. Olen suvel massi kasvatanud ja tahaks uuest nädalast reljeefi peale üle minna. Koolis söögimenüü siis järgmine: Hommik 7.45: Puder (varieerub, mannast-kaalikani) + võileivad + tee/kohv lõuna 13.00: Kolmekäiguline (praad: kartul/makaron + liha/kaste + toorsalat; supp: täiesti erinevad piimasupist boršini; magustoit: kissellist jäätiseni + mahl/piim) Õhtu 18.00: Praad: kartul/riis/makaron + liha/kaste + toorsalat + piim + saiake. Massi jaoks ei peaks pikalt mõtlema, sööks kõik ära, mis vähegi kõhtu mahub lisaks siis enda idee järgi teeks hommiku ja lõuna vahele kerge jogurti või kodujuustu. lõuna ja õhtu vahele valgusheik(kuigi seda veel pole) kuna lõuna ja õhtu vahele jääb ka trenn. Õhtul siis sööks veel kas munavalgeid lisaks ja kindlasti ka kodujuustu ja Juku juustu. Kui aega üle jääb siis prooviksin ka jõusaali vabadel päevadel HIITI teha nii 8-9 paiku õhtul jõusaali päevadel võin lisaks teha ka 30-60 minutit aeroobset. Sellele trennile tuleks lisaks veel kaks kehalise tundi 35-40 minti nädalas ja kui jõuab, siis kerged korvpalli ja jalka mängud need siis nii 90 minutit pikad. Nõu tahaks siis reljeefi koha pealt. Hommikusöögi jätaks samaks, hommiku ja lõuna vahepeal kaotaksin jogurti ära ja asendaksin selle 4% rasvasisaldusega kodujuutsuga. lõunast jätaks väja magustoidu ja võib-olla ka süsivesikud siis kartulite ja makaronide näol. lõuna ja õhtu vahel ikka sheik. Jõusaalis teeks vastavalt reljeefi kavale. Õhtul pärast trenni oleks küll hea aeglased süsivesikud, kuid arvan, et jätan ka need välja kartulite ja riisi näol. Võimalik, et jätan kogu õhtusöögi ära, mis ma sinna sööki ikka narritama lähen. Samas ei ole 18.00 väga hilja - loodan siin rohkem infot saada. Hiljem siis sööksin kodujuustu/kohupiima/munavalget/sinki. Aeroobne trenn jääks samaks. Mis arvate sellisest toitumisest ja treeningust? loodan, et sellest saavad abi ka teised, kes järgmisel nädalal taaskord kooliteele asuvad. Tänan lugemast!
  4. Mesi enne magamaminekut

    Mingi 2 aastat tagasi jooksis Postimehes ka selline artikkel läbi, et paar tl mett enne magamaminekut kiirendab rasvade põlemist, kuna aktiveerib midagi seal aju piirkonnas. Aga seda vaid sel juhul, kui oled päeva jooksul teinud jõutreeningut, aeroobse puhul ei pidavat aitama... Nii oli seal vähemalt kirjas.
  5. Kergelt segaduses!

    Olen lugenud seda Janari artiklit. See värk ongi, et ei julge hakata siin seda massi ja hiljem rasvapõletustsüklit tegema hakata. Kuna mitmes artiklites on kirjas, et see rasvapõletustsükkel nõuab pidevat jälgimist ja näpuga järje ajamist... halvemal juhusel kaob su lihas ning jääb vaid rasv Nüüd september kooli minek ka, siis seal oleks massi kava küll hea teha 3 korda saab päevas süüa, ise lisaks sinna veel 2-3 toidukorda vahepaladena vahele, aga reljeefitsükli tegemine oleks paras piin. Eks vaatab, uurib veel
  6. Rasv näol :S

    Mul on ka kõige probleemsemad kohad siis tagument või nägu:P Aga eks selle 1 tunnise rattasõidu juures hakkab asi Sul kergelt jumet võtma, mäletan, et ise kuskil 2 aastat tagasi alustasin nii 20-25 mindise jooksmisega Suutsin langetada suvega nii 8-10 kg, kusjuures toitumise pealt olin siis suht võhik sinna perioodi mu lihaskiud läksid ka kahjuks, kuigi siis veel jõusaaliga ei tegelenud, aga olin ikkagi maadleja baasiga aga pole hullu, asi on taastunud ja olen endaga juba enamvähem rahul... "kuid süües kasvab isu" Jõudu tööle
  7. Kergelt segaduses!

    Tere! Olen seda foorumist külalisena jälginud nii 2 kuud... vaikselt artikleid lugenud ja uudiseid, nende järgi olen vorminud ka oma treeninguid ning söömist. Kahjuks on üks asi selgusetuks jäänud Nimelt ei soovi hakata kulturistiks, tahaks lihtsalt ennast kergelt vormi viia, mitte et ma seda poleks (andmed tänase seisuga 80 kg ja 185 cm), aga süües kasvab isu Eesmärgiks oleks siis põhimõtteliselt mitmetest artiklitest loetud võimatu missioon- kasvatada lihast ja põletada rasva Kuid siiski, ei hakka siin tsiteerima, kuid olen leidnud ca. 3 teemat, kus kohalikud näiteks Rambo Vend, jrx ja MEE on väitnud, et nii tavaline tüüp, kes ei soovi saada kulturistiks on võimeline vähendama vöökohta ja tõstma jõunäitajaid. Olen siis korrigeerinud oma oma menüüd järgmiselt: Eemaldanud enamus trans-rasvu sisaldavad tooted ja ka hoidun lihtsüsivesikutest. Üldiselt olen viimaselajal üldse süsivesikutefoobne Peamised nendest tuvevad mul siis hommikusest pudrust, seda söön tavaliselt nii 9 või 10 ajal. Samuti tarbin süsivesikuid ka peale trenni, seda jogurti abiga, joon kohe pärast jõutrenni 1kg jogurtit tere oma 30g valku, 110 g süsikaid ja 22 g rasva, viimaselajal ostan mingitki leedu oma 37 g valku, 95g süsivesikuid ja 27 g rasva, tundub parem kooslus olevat minu jaoks. Samas saan ka süsivesikuid mujalt nii nipetnäpet, kodujuustust ja vahetevahel joon ka mahla, nii 2 korda nädalas. Pikemalt oma toitumisest räägin mõni teine postitus. Thaks just praegu teada, et kas ma üritan siin võimatut, soovides rasva põletada ja lihast kasvatada või on asi siiski võimalik? Ja mis te selle jogurti kohta peale trenni arvate? Siin artiklis oli kirjas, et jogurtit mitte enne trenni ja pärast trenni tarbida, kuid samas foorumis MR.Y poovdas jogurtit pärast trenni tarbida, võta siis nüüd kinni Trenni teen siis jõusaali näol ja nüüd nädala olen ka HIITI ponnistanud (varem tegin aeroobset), mille kohta olen siin palju pooldavat lugenud... Räägin sellest ka lähemalt teine kord. Muidu tuleb nii pikk jutt, et keegi ei viitsi lugedagi Kuidas siis ikkagi see asi on? Tänan juba vastuste eest ette...
×