Jump to content

NatalieKelly

Kasutajad
  • Sisu loend

    92
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

NatalieKelly

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 25.03.1991
  1. Minu lameda kõhu toitumine ja treening, kuidas on??

    Ohoh aitäh teile, nüüd on pilt natukene selgem:D:D
  2. Minu lameda kõhu toitumine ja treening, kuidas on??

    Kaalun 56kg ja pikkust con 161cm.
  3. Heii.. Olen 19. aastane tüdruk, kes soovib saada ilusat lamedat kõhtu, oled teinud erinevaid uurimusi ja lugenud, kuidas peab toituma ja tegema trenni. Ma annan ülevaate, oma toitumisest ja treeningust. Kas olen õigel teel? Hommikusöök: 100g täisterakaerahelbe pudru ning peotäis marju. Ning tassi täis piima. Lõuna:170g tuunikala koos juurviljadega. Õhtu: 170 g tuunikala koos ketšupiga. snäkid: hommiku ja lõunasöögi vahel 1 õun ja lõuna ning õhtusöögi vahel peotäis mandleid. Trenn: 5 korda nädalas 30 min cardio ja 3 korda nädalas jõutreeningud tervele kehale. Kuidas tundub??
  4. Mis te arvate ,Trenažöör, Ironbody????

    Aitäh vastuste eest, sain rohkem abi ja infot.
  5. Mis te arvate ,Trenažöör, Ironbody????

    Mhh..Aga sellega peaks ikka treenida saama?
  6. Mis te arvate ,Trenažöör, Ironbody????

    Jookseks, aga tahaks vahelduseks ka soojas ruumis treenida. Niiet ei kõlba see crosstrainer ?
  7. On Ok masin, sest ma ei tahaks eriti kallist osta . Otstarbe oleks rasvapõletus .
  8. VAlgud?

    JEp:D
  9. VAlgud?

    ..selge:D
  10. VAlgud?

    Küsimus valkude kohta, kas valgud ladestuvad rasvadeks, kui neid palju süüa?
  11. Vegaterian dieet v valgudieet?

    Tänu oma aastase haigusega põdenud.. hakkasin ma üleliia sööma ja tulemus on nüüd vastupidine....:S:.
  12. Vegaterian dieet v valgudieet?

    See kujutab seda, et süsivesikuid praktiliselt olematu ja suurem osa sööd suure valgusisaldusega toitu..
  13. Vegaterian dieet v valgudieet?

    Kaalukaotamiseks ja rasvapõletamiseks!!
×