Jump to content

eufooria

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

eufooria

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 14.08.1987
  1. Naiskulturistid...

    "väike ehmatus" oli küll aga noh, vaevalt, et neil seda näoilu varem palju rohkem olnud... aga suur töö on tehtud kindlasti, et oma keha kulturismis 10 plussini viia... naistena on nad küll raisku läinud igaühele oma!
  2. Ülekaaluline kaal on loomulik??!!

    Ma mõistan seda nii, et kui dieedid ei aita, siis ära rabele ja armasta oma keha sellisena, nagu ta on. ära ennast ilma asjata piina... see oleks hea lohutus nendele, kes oma ülekaalulisust raskete haiguste tõttu saanud Samas see artikkel vihjab inimestele, kes on ise end "paksuks söönud" ja pärast üritavad olukorda tulemusteta parandada. mul on paar tuttavat, kes jätsid trennis käimise maha, sest neil ei läinud paari trennikuuga kilosid maha (pärast trenne käisid grillimas ja õlut väääga suurtes kogustes joomas). Üks vanasõna ütleb: Head inimest peab palju olema
  3. Juuksed nõrgad!

    Siis oled juukseid värvimisega ära rikkunud lihtsalt... iga 3 kuu tagant värvimine on ikkagi suht kahjulik 4 a. tagasi tegin vääga suure vea - blondeerisin juukseid ning minu toitumine oli ka korrast ära nad ei ole siiani taastunud
  4. Tüdruk sooviks juurde võtta.

    ei noh, maailmalõpp see küll nüüd ei ole aga vahetevahel tahaks ikka neid jalga panna. peaks vist teie käest korraliku treeng-ja toidukava tellima, ehk siis aitab
  5. Tüdruk sooviks juurde võtta.

    olen ise ka lasteosakonnast asju ostnud aga püksid lasen tavaliselt õmblejal kitsamaks ja pikemaks õmmelda kõige hullem olukord on tegelt sukkasaabastega jalanumber on suht suur... 39... aga sääred on sama peened kui 36-nda omad
  6. Tüdruk sooviks juurde võtta.

    noh, minul on kasv 178 ja kaal 51-53 ning ma ei põe selle pärast üldse ainlt riiete ostmisega väiksed probleemid
  7. Juuksed nõrgad!

    Tänud =)
  8. Juuksed nõrgad!

    aga kuidas sul küüntega lood on? kui organismis on mingeid vitamiine ja mineraalaineid vähe, siis lisaks juustele saavad ka küüned kannatada... mul on näiteks nii juuksed kui ka küüned täielikult p-s
×