Jump to content

erkio

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

erkio

  • Tase
    Algaja
  1. Küsimus Marek sulle:) Rääkisid enne erinevate valkude koos ja eraldi söömisest...tahaks teada kuidas sobivad omavahel kala ja kodujuust, täpsemalt lõhefilee ja kodujuust ja tuunikala ja kodujuust?
  2. Kiivikas - kas tulevane Mr. Olümpia?

    Kas sa Rapt ei arva, et oled eksinud portaaliga? Äkki lähed delfi, postimehe ja slolehele nüüd tagasi ja tegeled seal edasi kommenteerimisega?
  3. Küsimus spetsialistidele

    Enesetunne on ok! Jaanuari algusest olen seda kava jälginud ja toimib ilusti:)
  4. Küsimus spetsialistidele

    Trennivabal päeval saab ju alati toitumist natsa korrigeerida:)
  5. Küsimus spetsialistidele

    Äkki mõni spetsialist veel kommenteeriks seda menüüd?
  6. vend vähk@ 12 POINTS GOZS TO FINLAND

    Täisidioot ikka...tüüpiline eestlase kadedus...
  7. Küsimus spetsialistidele

    Kreeka pähkleid söön...50 grammi ööpäevas kuskil...trenni teen 4 - 5 korda nädalas
  8. Küsimus spetsialistidele

    Äkki veel mõni teadja sooviks kommenteerida?
  9. Küsimus spetsialistidele

    Pead silmas rasvarikast dieeti?
  10. Küsimus spetsialistidele

    Miks keerulise? Ma hetkel olen enam vähem sellise menüü peal olnud 3 nädalat ei tundu küll raske:)
  11. Küsimus spetsialistidele

    Selle enne und söömisega on nüüd küll kõik korras...väägagi hea uni tuleb ja selles osas on küll kõik kontrolli all:)
  12. Tere! Toon kõigepealt ühe päeva menüü näiteks ära: Hommikusöök: 8.00 150 g kaerahelbeputru, sinna sisse supilusikatäis mett ja peale 100g maasikaid(külmutatud toode ja mikrolaineahjus üles sulatatud) sinna kõrvale suur klaas piima ja 5 muna(ühe munakollase jätan sisse) Enne lõunat: 12.00 Lahja kohupiim(terve pakk, vist oli 250g) segamini Hipp imikutoiduga 125g(jätab väga hea maitse muide!) Lõuna: 16.00 Talleggi päikseline kanafilee 300g pakk, sellest liha 230g(valke 21, süsivesikuid 2g ja rasva 3g) Juurde 150g salvesti "tervise salatit" 2 viilu täisteraleiba ja tee meega Enne trenni: 17.30 1 banaan Trenn: 18.00 Peale trenni: 20.00 - 20.30 Fasti Whey + ja dekstoos segamini, lisaks 1 banaan Õhtusöök eenne magama minekut 23.00 4% kodujuust segamini erinevate köögivljadega(tomat, kurk, hiina kapsas, roheline sibul, till jne) Tass rohelist teed meega Niimoodi:) Selline menüü, kõik päevad muidugi ei ole samasugused aga enam vähem. Plaan on kaotada rasva iga nädal 400g, siiamaani kõik sujub ja püüan hoida ka nii, et kaal liiga kiiresti ei kukuks. Me kõik teame, et mida nädal edasi seda raskemaks läheb. Tahaksingi teada mõne spetsialisti arvamust, et kust sellise menüü juures tuleks alustada koomale tõmbamist...Ehk siis mida on liiga palju ja mida liiga vähe? Aeroobset teen hetkel 30 min jõutrenni lõpus, senikaua kuni kukub iga nädal 400g. Kui enam kaal ei lange suurendan aeroobset trenni....aga ikkagi, mida annaks menüüst kärpida, kui kaal enam nii lihtsalt ei lange? Tänud ette!
  13. 3'ndat kohta pole veel pakutud..niiet Ott 3's:)
  14. Lõhekonserv enne und

    :D...aa mul on just see kalkunifileesink hommikuks läinud....Peaks ära vahetama?
×