Jump to content

Marinera

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Marinera

  • Tase
    Vaatleja
  1. BJJ

    tere, oleks vaja suhelda inimesega kes Eestis tegeleb BJJ-ga , kas on olemas yhing vms, oleks vaja selle inimese kontakti kes tegeleb just ametliku osaga, mitte lihtsalt harrastajaga.
  2. Toitumine Kohe kohe peale trenni ?

    kyssa: kas naistele peale treeningut (motlen ikka jousaali) ka soovitatakse susivesikuid? kui on soov rasva% madalamaks saada. praegu votan peale trenni whey gold standart sheiki, kas peaks lisama carbse, rosinaid, banaane? mida siis
  3. mis trenn sobiks Bodypump'iga

    Võimalusi on mul olemas, üle pingutada ka ei taha aga 5 päeva nädalas olen valmis treeningutele pühendama. Treenin Revalis. Näiteks niimodi: teisipäev, neljapäev, pühapäev - bodypump, esmaspäeval laupäeval jooksurada + jõusaal. Aga nüüd kõige huvitavam küsimus, mida jõusaalis teha (peale kõhulihaised) ? Bodypump annab korraliku koormuse jalgadele, tagumikule, õladele/kätele, ja seda 3 korda nädalas, kas on mõtet neid kehaosasid veel treenima? Nad peavad taastuma ju. p.s. eesmärk nagu ikka - kaalust alla, brasiilia pepu etc irw
  4. vabandan, kui taoline teeme on juba olemas. mis trenni võiks teha bodypump'i kõrvale? näiteks teisip. neljap. ja pühap. on bodypump, lisaks paar aeroobset päeva? jooksurada + kõhulihased. kuidas teised teevad?
  5. kaotan lihaseid ja vett, rasv ei liiguta.

    kas terve muna või ainult valgud? mandel oleks ka hea ilmselt?
  6. kaotan lihaseid ja vett, rasv ei liiguta.

    aitäh kõigile! väga raske on vabaneda nendest stereotüüpidest mis naistel on - et süüa tuleb minimaalselt, ja saabki sinust Giselle Bündchen. Aga eks ma katsun rasvast kala söön mitu korda nädalas, ja ükskõik mis ajal, see ei tee üldse kahju.
  7. Ostsin Soehne kaalu mis mõõdab ka rasva, lihaste ja vee %. Ja nüüd olen täitsa mures, kui näen millest koosnevad kaotatud kilod - vesi ja lihased. Rasv ei liiguta ja kõik. Proovisin süüa rohkem valke, eilne menüü oli selline (trenni sel päeval ei olnud): hommikusöök - fitness helbed piimaga, kana filee tükid lõuna - kanarind pruuni riisiga (ja mitte väike ports!) vahepeal oli kohvi sis näksisin veel veise rinda, ja õhtusöögiks oli krabiliha 250 gr millegiparast oli ka õudne janu ja ma muud kui jõin ja muidugi jooksin wc kogu aeg. tulemuseks oli miinus 1,2 kg, misasjaaaaa, ja kõik oli vesi ja lihased :-E muidugi ma parem kaotan kaalu niiviisi, kui ei kaota üldse. aga äkki keegi soovitab midagi? tahaks kaotada rasva ikkagi ka kasv on 163, kaal on hetkel 69,2 (appi) kuid olen treenitud inimene, peale raske vigastuse ja 1 kuu voodis kaal läks käest ära... treening viimaste 2 nädala jooksul - bodypump, jooksurada, jõusaal
×