Jump to content

opusx

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

opusx

  • Tase
    Vaatleja
  1. Mure l88giga

    pead mõnele seminarile minema...visuaalselt pole see mis ta tegelikult on...pealegi mida lindistatakse ja mis netti satub on väga väike osa kuna tegemist ei ole komerts treeningu ja raha tegemisega aga mõned lihtsamad seletused: http://youtube.com/watch?v=oaNnHh2gqcI&feature=related
  2. Mure l88giga

    kuuba treeneriga tegin trenni ühes kesk ameerika riigis....eraviisiline treening oli, mille eest maksin see systema video on ühe tüübi tehtud kes usas elab ja ajab tegelikult komerts liini. üks parimatest on kindral rybko. tema on vana tegija. enamus neid asju ei paista efektiivsed esmapilgul aga kogu liikumine , tunnetus, igast olukorrast välja tulemine on hämmastav. süsteemis ei ole kindlat tehnikat ega katat on põhimõtted mida iga inimene enda jaoks saab kohandada, põhi rõhk on oma vastaste tunnetamisele.väga huvitavad ja ebatavalised käelöögid mis on palju laastavamad kui tavaline poksilöök. kui esimest korda trenni sattusin siis imestasin et paerimad palad kõikidest aladest mida teinud olen ja mida tänavatel olen õppinud on selles süsteemis olemas. rääkimata sellest et üks treening on 100% täiskontakt löögid kehasse mida vastane peab oskama vastu võtta käed kõrval ja seejärel oskama välja tulla olukorrast nö. lahustama löögi kehasse. mina usun et iga võitleja peab teadma kuidas on tunne saada täis tabamust ja oskama peale seda edasi minna. kunagi kuskil ikka saad pihta.siis huvitavad on relva võitlused kusjuures päris noag treeningul kui oled mingi taseme saavutanud, ketid, rihm jms., hea maas võitluse tehnikad. väga huvitav on liikumine ja kuidas hakkama saada mitme vastasega samal ajal. asjale annab palju juurde hingamistehnika, venitused, massaaz, meditsiin mis kõik on osa süsteemist. põhiline on see et see stiil sobib eurooplastele ni füüsiloogiliseld kui ka psühhiliselt rohkem kui võõrkultuurist pärinevad idamaised kunstid
  3. Mure l88giga

    kle jahimees (hunter)....võitluskunst ehk sõjakunst peaks eelkõige olema minu meelest asi mis on mõeldud ikkagi sõdimiseks kui on palju reegleid siis tegemist on spordiga...reaalses elus eneses ei aita sind kata kunagi...sinu sport ongi sport nagu on karate ja muu selline MMA (A ka ikka)on aga super mehelik sport plus väga realistlik sõjakunst...eriti kui vaadata thai stiili Krabi Krabong. ma olen nüüd 36 aastat vana alustasin treenimist 12 aastaselt poksis ...vahepeal olen teinud sinu sport siis ninjitsut, kick poksi, treeninud endiste eriväelastega, kuuba profipoksijatega. harjutanud euroopas, ladina ameerikas, aasias. viimane stiil mida proovinud on venelaste system. see viimane stiil minu meelest on kõige realistlikum kõigest ja seal kõrbal on kohe MMA. loomulikult Takwin Do on parem kui diivalil lebotada. kui aga tahad tõeliselt arendada ennast võitluskunstis siis proovi palju ja erinevaid stiile, proovi mis sobib sulle paremini. kui sa otsid sporti ja soovid midagi saavutada taekwon do või karate kui aga tahad olla warrior siis proovi MMA edited by MEE
  4. Abi paluks!

    eks meil kõikidel lapsepõlves olnud neid probleeme ...siis vastasin ka mina igale väljakutsele...asi oli uhkuses ja ega varajases nooruses mõistust piisavalt pole. mehest saab mees ikka palju hiljem. elukogemus näitab, et parim on probleemseid inimesi lihtsalt külmalt ignoreerida. ära räägi inimesega ja isegi ära silma vaata. kui kohtud siis tee mida teed ja ignoreeri lihtsalt. esimene "comoon" või väljakutse on alati pilk ja silmavaade. ainult väga kogenud tänavakaklejad võivad lambist lüüa...nagu näiteks jalkahuligaanid...üldjuhul paned tähele, et inimene jahtub kui teda ignoreerid.. aga kui tõesti midagi juhtub siis turvalisein koht võitluseks on lähedal nii et ta ei saa lüüa jalaga ja otse käelöögiga. siis kasutad küünarnukke ja põlvi. ründama peab kohti kus lihased ei kasva..kerad, päikese kolmnurk, nina, kõrisõlm. selle viimasega pead olema eriti ettevaatlik. käsitsivõitlus on eelkõige kontrollitud agressiivsus. leia sõber kellega trenni koos teha. proovi full contact sparringut
  5. Mure l88giga

    tule taevas appi milline möga ...aga jah taekwon dost alustasin ka mina mingi 15 aastat tagasi ...noormees sul veel pikk tee minna ...
  6. New in town

    I recommend Planet Sport, nice clean and even during busiest times there is plenty of room and lots of air....so if you don´t like stinky bodies then there is place to train
  7. Mure l88giga

    dude...mine trenni! ega sa ei õpi kui keegi ei näita. aga põhimõtted on sellised. et pead keha raskuse lööki panema. võid kasutada poksi stiilis ümber kesktelje ehk löök hakkab pihta kannast liigub puusadeni ja siis ülakehasse. on ka stiile, kus keha raskus liigub ülevalt alla. tähtis löögi puhul on ka kiirus ja fookus. kui kotti taod siis sinu mõtteline märklaud on koti keskel. löögi momendil peaks käsi täiesti sirge olema kui teed otselööke. kui käsitsi võitlust tahad õppida siis õpi ka küünarnukidega löömine, peaga, põlvega, lahtise käega jne. põhiline aga nende asjade juures on aju...tundub et pead seda eelkõige aremdama
  8. ei oska kuskilt alustada

    KickBox ja Poks üldisemalt on üks parim fitness treening üldse. Tõusev vererõhk on garanteeritud...eriti kui ringi kah veel saad. See kindlasti aga nõuab palju tööd. Kui oled algaja siis kindlasti oled väsinud juba soojenduse lõpuks Loomulikult räägin korralikust poksitrennist mitte mingist tilulilu aeroobikasaali kargamisest Nii et pead mõtlema, mis sulle meeldiks, käi erinevaid treeninguid vaatamas ja proovimas. Parimat tulemust saad ikka siis kui teed seda mis väga meeldib ja mis pakub sulle naudingut
×