Jump to content

tom201

Kasutajad
  • Sisu loend

    31
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tom201

  • Tase
    Algaja
  1. lihase kasv

    tervist mul selline küsimus ei leidnud kusagilt siit foorumist või vähemalt ei sattunud otsa sellisele küsimusele nagu ennem ja peale trenni aeroobne ja selles mõttes nagu mul kõige lähem jõusaal on 25 km üks ots ning hetkel teistmoodi ei ole võimalik käia seal kui rattaga............olengi nüüd mõned korrad käinud aga kuidas see mõjub lihase kasvule selles mõttes et ei ole mõtet ju ennast jõusaalis tapmas käia kui rattaga selle jälle maha väntan..... :S tuleb siis 25 km ennem trenni.....siis 2 h jõusaali ja peale seda kohe 25 km koju tagasi. Loodan et keegi on sellega nagu rohkem kursis ja oskab vastata
  2. Muscle +

    mina igatahes olen muscle plussiga rahul, ning sinna võid sisse ka eraldi väheke kreatiini peale panna....minu puhul töötab
  3. tallegg

    no mõtlesingi et vahel vahe snäkina mitte et igapäev teatud söögikorrana
  4. tallegg

    Tahtsin teada siis mida targemad ja teadjamad arvaksid sellisest vahepalast. Vahel oleks hea kui ei jõua süüa põhitoidukordade vahel ja hea snäki eest. Maitse minu arust super ja igati tublid valgu näitajad ka olemas ......igal juhul ootaks teie arvamusi ....... tänud Chick Snack Suitsuse maitsega kerge kanalihast snäkk. Väherasvane! Koostis: kana-broilerifilee (100g toote valmistamiseks kulub 185g liha), keedusool (maks. 2%), lõhna- ja maitseained (s.h. soja), glükoos, lõhna- ja maitsetugevdaja E621, emulgaator E450, happesuse regulaator E451, paksendaja E415, paakumisvastane aine E551 100g toodet sisaldab keskmiselt energiat 859 kJ/203 kcal valku 43g süsivesikuid 1g rasva 3g chik snack
  5. väike uuring:)

    ega keegi ei oska öelda kas sellisest asjast ka üldse kasu on mõtlen kui keegi ise enda peal katsetanud on jne muidugi eeldusel et toitumiskava on õige jne.....endal ka vaikselt istesse tõusudel hakkab kael valutama ja mõtlesin et see oleks hea lahendus kui muidugi töötaks http://top-shop.delfi.ee/index.asp?tn=prod...&cid=160915
  6. Margna vs KULTURISTID !

    mitte tüdrukud ei olnud kenad vaid kohe väga kenad
  7. Margna vs KULTURISTID !

    fun asi ise täiega tsekkan
  8. BURN FX

    no peale sissevõtmist võttis päris mõnusalt keha seest soojaks ja meeletu eneriga tuli, rabelesin nagu segane jõukas ja jooksurajal kus käisin jooksmas tavalise 4 km asemel jooksin isuga 12 km ja jõudu jäi ülegi veel ning mis mulle meeldis viis ta vett kehast välja mille tulemusena lihaste kuju ilusti välja tuli
  9. BURN FX

    kas keegi oskab kommenteerida seda toodet.....kes kasutanud on jne http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=640 lihtsalt tahan teada kas sellest ka kasu on..(rasvapõletuse kiirenduse mõttes)..kahjuks ei ole enam thermonexi mis eelmine aasta ennem suve sai proovitud ja minu peal töötas see küll hästi, muidugi siia juurde käib õige toitumine ja trenn igal juhul tänud
  10. plohv&toitumiskava

    ja dietmixi kasutan sellepärast et ta hea vahepalana ja peale trenni taastajana ning saan oma valgud peale trenni ilusti kätte
  11. plohv&toitumiskava

    no söön ainult nädala sees seda siis üks kord üritan süüa mida tahad et mõistus selge hoida jne lihtsalt kuidagi asi läks alguses kõvasti paremuse poole, tulid kõhulihased ilusti välja jne kuid nüüd järsku nagu mingi klõps ja igapäev läheb halvemuse poole isegi kõhulihased hakkavad ära kaduma, sellepärast mõtlesingi et kuidas ennem alla võtsin sama menüüga ja nüüd järsku ainult juurde :S
  12. plohv&toitumiskava

    selline küsimus oleks et toitumiskava nagu olen paika pannud, kuid kas tavalise riisi asemel võiks näiteks süüa ka plohvi, seal ju ka mingid lihatükid sees ja rammusam kui tavaline tatar või riis. Eesmärgiks siis kaalulangus lihasesäilitamisega. Ning kas sellise kavaga üldse on võimalik kaalulangust saavutada ja lihast säilitada? või panna ka näidis menüü ise siis 25 a. 175 cm ,80 kg hommik--8.00 fitness helbed -75 g piim 200 ml lõuna--11.30 riis/tatar-100g kanafilee-150g salat keefir-200 ml vahepala--14.30 valgusheik....dietmix enne trenni söök--17.00 150 g kodujuustu 4 munavalget trenn--20.00 peale trenni sheik --22.00 peale trenni söök--22.30 kas siis kodujuust 150 g 4 munavalget või siis pool pakki kohupiima rosinatega ja keefiriga
  13. Õllekasti kaal

    huvitav ei tea mis krdi kaste ma siis hoidnud olen kui kusagil minuti ringi ta tavaliselt tuleb. See aasta sai ka jaanitulel hoitut 1.33
  14. mure

    ainuke asi mis jäi jah sellisel juhul tarbimata oli ainult valgu seik, mõtlesin et võibolla oli ka selles viga vms
  15. mure

    mul selline mure et ega keegi ei oska vastata milles probleem kui teatud asjaoludel ei ole trennis 2 nädalat saanud käia ning ennem seda kaalusin 81 kg kuid peale trenni vahele jäämist 74 kg. Toitumine on jäänud samaks mis trennis käieski ja tellitud treeneri käest kava jne. Kas tõesti juba nii kiiresti olen kaotanud päris palju lihast või on asi milleski muus, sest otseselt ma küll ei märka et rasva arvelt see läinud oleks ja nii kiiresti ka see oleks päris võimatu ju. No ainuke muutus on et püksid on väheke suureks jäänud Äkki lihtsalt keegi oskabki öelda millest selline suur kaalulangus võis tingitud olla vms
×