Jump to content

Ingrid-

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Ingrid-

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 04.04.1983
  1. ainult naistele

    Ma isegi ei pane tavaliselt tähelegi kui päevad hakkavad. Meil tööl ainult naised ja k6igil samal ajal...keegi ikka tuletab meelde et varsti on naistekas. Minul jälle magusa isu hullult t6usis nende kroomitabladega, mees hävitas terve purgi kuhugi ära
  2. Kaalust alla ja vormi

    Kindlasti harjuta ennast ideega, et kaal alati langeb JA KA t6useb Eriti tihti kaalupeal käia ei tasu...kasuta parem peeglit ja m66dulinti!
  3. trenn

    Ise jagaksin 3-ks....alakeha, ylakeha ja aeroobiline trenn. Kui rasva p6letada siis ikka 15-20korda ja 3 seeriat. Ja kaalu paned ikka nii et need täis seeriad j6uad ära ka teha! Söömine on väga tähtis, et ainevahetus töötaks söö umbes iga 3 tunni tagant. Ma ise arvan, et ei ole sellist yhte toimivat kava mis k6igil naistel töötaks. Proovima pead, mis sinule endale k6ige paremini sobib Tavaliselt naised söövad liiga vähe...ei j6ua trenni teha ja tulemusi ei synni.
  4. kuidas te teate, kui palju rasva kehas on?

    Minul on m66detud k6igi kolmega! Tulemused: Tangidega: rasv 20,5% Digitaalse käes hoitava vidinaga rasv 9,7% Digit. kaaluga rasv 18,8% vedelik 58,8% Ma arvan, et nende tangidega m66tmis tulemus on k6ige 6igem...
  5. treenitud reied

    Parem treenitud kui pekised!
×