Jump to content

yamikazi

Kasutajad
  • Sisu loend

    401
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik yamikazi postitused

  1. Abipalve pulbri ostmisel

    Kui taoline teema juba on siis mis aeglasti imenduvat valku te soovitate ? Kes mida proovinud on ja kuidas rahule on jäädud ? Ise sain proovitud slow fx´i sokolaadi oma, jook tuleb paks aga muidu maitsepoolest on täitsa okei.
  2. Tellimine

    Vaatasin et see õige koht ettepaneku tegemiseks. Ma tellisin kunagi aasta alguses kuskil kus oli nii et kui tellid 1000-1500 krooni eest siis on postikulu tasuta. (Maksti muidugi vist aind "postipakk kohalikku postkontori") Kas siin ei ole sellist asja või kas see poleks mitte hea mõte ? Oleks nagu mingi väike soodustus suuremat ostu tehes.
  3. Leiud !!!

    +relva omamine ebaseadlikult
  4. Rinnalihas

    Räägi parem mis harjutusi sa teed rinna treenimiseks ?
  5. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

    Seda toodet võib vist täiskõhu peale ka võtta ? st. enne magama minekut teen ise aeglasti imenduva valgu sheigi.
  6. Leiud !!!

    Ei aidanud
  7. Leiud !!!

    Ma pole eriti midagi leidnud, üle üldiselt ka, a mul üks sõber kes nagu on leidnud suht nobedalt, kunagi 3-4a tagasi leidis rahakoti sõbraga kus oli 4500.- ja selle suve algul leidis linna pealt välismaallase rahakoti kus oli ca 2500.- Aga need leidis ta niisama mitte joostes. Veab mõnel Aga no kaotaja pole just kõige parem olla... Ja leidub ka inimesi kes tagastavad rahakoti koos kõigi sissejäätud varaga. Näiteks klassivend kaotas rahakoti taksosse koos dokumentide ja 800 krooniga. Järgmine päev helistas sinna taksosse kust oli endale takso tellinud ja sai selle vanamehe numbri mille järel sai ta enda rahakoti tagasi koos kõigi asjadega Ise olen pangakaarte tagastanud inimestele mis on pangaautomaati unustatud. Või kui inimest läheduses ei ole siis olen panka ära visanud
  8. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

    Sa väga noor, VÄHEMALT mina arvan nii...
  9. Myostatin

    ränk teema:D
  10. mul on bemmil uued kummid

    tõsi ta on
  11. mul on bemmil uued kummid

    Kle mida sa ise fännad ? Asi on maitses mees, ära kutsu kõiki inimesi debiilikuteks kes teevad sellist muusikat mida sina ei kuula vms.
  12. Paar küsimust

    Sobib ikka ergomeeter mina arvan. Rinnalt surudes pane raskus paika millega tegema hakkad, pead igakord seeria ajal 6-10 kordust jõudma teha. Kui lõpus tunned et ei jõua siis vähenda raskusi.
  13. mul on bemmil uued kummid

    Tehakse igasugu asja, a ma õnnelik vähemalt et eesti üritab aretada miskit.
  14. Nitrix !

    Sellist värki mul õnneks ei ole
  15. Nitrix !

    Selge, ise hakkasin 3. septembrist nitrixi uuesti võtma. Vanas purgis oli ca 180tbl alles ja tellisin 360 juurde. Eks annan teada kunagi kuidas on.
  16. Nitrix !

    Jep selles suhtes on sul õigus et tekst on palju lubav, aga suure purgi sa ise manustasid ? 180 ? 360 ?
  17. Nitrix !

    Kle ma just purgilt vaatasin et kes on üle 200LBS(90kg) need peavad võtma 3x4 tabletti päevas, nii et sina oleksid pidanud samuti nii tegema. Vb sellepärast polnud ka erilisi tulemusi ?
  18. toidu korra kohta

    Arvan et trenni kõrvalt 1h enne magama minekut kohupiima pole ka halb süüa.
  19. kuidas mõjub

    Möh sa teed 5 harjutust triitsepsile ja 12x4 ? segane oled vä 12 seeriat on küll liiast
  20. Toitumiskava

    Selge, tunnike peale sheiki annab juba vaikselt süüa küll
  21. Toitumiskava

    Aga kui peale trenni valku juua koos viinamarja suhkruga kas siis oleks ikka vaja süüa lähiajal ? Sest kui ise peale trenni valgujoogi ära teen 400-500ml piimaga siis kõht suht täis ja ei ole isu koheselt süüa.
  22. Soovitage jõusaali Tartus...

    Jep ise ka rahul sellega, eile nägin ka sind mürakat seal
  23. Suitsetamine... KASULIK ??

    Pole päris teema kohane asi kuigi lugesin kunagi et välismaal raviti haigeid tavaliste vitamiini tablettidega, öeldi et see on rohi vastavalt nende haigustele. Kui inimene ise mõtleb ka et ma saan õiget rohtu ja saan terveks siis see aitab palju kaasa.
  24. millist lisandit kasutada?

    A kas te joote kohe peale trenni riietus ruumis valgu joogi ära ? Kas see jääb tsipa hiljaks kui käin pesemas ja sõidan autoga koju ja siis teen, eks umbes 30min peale trenni ?
  25. Suitsetamine... KASULIK ??

    Ise elan Tartus ja tean miks raatuse kool suitsuvaba kool on, sellepärast ,et neid ei lasta koolimajast välja mis on minu arust suht väga väga idiootne asi. Passid koolis nagu vangis. Ja teistele teadmiseks et suits ega alko ega narko ei keera elu tuksi ega tapa sind, VAID SINA ISE TEED SEDA. Tean mõnda inimest kes rääkinud et oi amfetamiin nende elu p*rse keelanud, no for fuck sake mis loll jutt see on ? Mitte narko pole nende elu ###### keeranud vaid nad ise on!!!! Narkot ei hinga sa õhust sisse et ise süüdi poleks, vaid ise proovid ja teed seda, järjelikult oled ise enda elu vastavalt viinud.
×