Jump to content

WinnieThePooh

Kasutajad
  • Sisu loend

    33
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by WinnieThePooh


  1. vötta vöid muidugi, ma ise proovisin ka peale paari kuust käimist alguses ja tuli nönda kohe selle paari järgmise kuuga juurde massi ja ka jöudu tuli surumises kövasti juurde.Löpetad siis muidugi veidike vee arvelt kehakaal läheb alla aga tulemus selle eest jääb ikka jöu poolt alles ja samamoodi kasvatab kreatiini tarvitamine ka lihast!

    Vohh!!!.. :rolleyes: ...tänan sind selle vastuse eest.....see oli täpselt see mida ma kuulda tahtsin <_<


  2. Selle arvelt,mis nad sul suurenesid kreatiini kasutamisega võivad jh tagasi tõmbuda.Sest kreatiini mõte lihastes vett siduda ja sedasi lihast suurendada,kui aga lõpetad siis veeeosakaal lihastes väheneb.

    Ok.....aga sis tekib mul siuke loll küsimus et Miks see kreatiin üldse vajalik on??.......Kas selleks et see sulle mingi efekti annaks tuleb seda koguaeg pruukida :rolleyes: ?


  3. Võta, tarvita kui tahad , mina ei keelaks, natuke rohkem vett lihastes ja rohkem ATP -d ei tee sulle midagi.

    aga kui olen teinud 5 kuud trenni.......ja tulemused on väga minimaalsed....kas siis võiks kreatiini kasutamine abiks olla??

    Ja ma olen kuulnud et enamvähem kohe kui sa oled lõpetanud kreatiini tarbimise tõmbuvad lihased täielikult kokku tagasi.....kas see vastab tõele??


  4. Et siis küsimus suurele ringile :lol:

    kas nii moodi lihased ei kasva kui ma teen lihtsalt oma mingisuguse välja mõeldud kava järgi jõusaalis trenni (nt. käin jõusaalis 2-3 korda nädalas ja teen üldiselt koguaeg samu harjutusi peakogu kehale,alates jalgadest lõpetades õlgadega ning peale selle käin weel kickboksis)....ja söön nii palju kui võimalik on ja rahakott lubab ehk sis 2-3 korda päevas sooja toitu.!!!???

    Ei taha hakata musklite näitamisega raha teenima kll aga tahaks natukene lihasmassi kasvatada et hing rahule jääks :(


  5. Kirjuta mida sa tavaliselt sööd. Võib-olla sööd sa rohkelt süsivesikuid ja rasvu, aga valgud oled sootuks ära unustanud.

    nooo hommikuti ma ei jõua üldiselt süüa....kuna käin koolis ja elan ühikas......aga piima joon kll keskmiselt üks liiter päevas...põhimõtteliselt kõige toidu peale joon piima...(trennis joon vett)....kohupiima söön kohukeste näol......kuna elan ühikas siis ei saa väga valida mida söön :( söön seda mida saab pigem :lol:

    Aga öelge mulle veel varjante kuidas ja millest neid valkusid saada?

    Ja tahaks ka seda teada kas nt. kreatiini või muu aine tarbimine ei aitaks?


  6. Süüa, süüa ja veelkord süüa. Söömisest vabal ajal valmistada toitu.

    Tegelikult peaks kuhugi trenni ka vahele pistma...ja magamise. Aga selleks, et kaalu tõsta, on kõige tähtsam just toitumine.

    no, mina olen söönud 2-3 korda päevas korralikku toitu.....seda 5 kuud järjest......käinud korralikult jõusaalis plus weel teinud tugevat vastupidamis trenni kickboksi näol...........tulemus: täpselt sama peenike nagu olin alguses(enne sellist trenni) ehk siis lihasmass peaaegult et null...........ja söömisest magu ees! :lol:

    mis te selle peale ütlete septsialistid??....mida peaks mina ette võtma?? :(

×